přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, TurnKey Linux 14

TurnKey Linux 14

TurnKey Linux

Linuxová distribuce TurnKey Linux dosáhla verze 14. Tato distribuce založená na Debianu umožňuje velmi rychle nasadit serverový systém připravený pro konkrétní účel.


Čtrnácté verze se dočkala linuxová distribuce TurnKey Linux. Tato distribuce je založena na distru Debian a jejím hlavním polem působnosti je rychlé nasazování systémů připravených pro konkrétní účel. Potřebujete třeba souborový server, řadič domény Active Directory, server ownCloud, databázový server PostgreSQL nebo něco jiného? S TurnKey Linuxem je to snadné.

Připraveno je totiž mnoho systémů, které si stáhnete a buď nainstalujete (z instalačního obrazu ISO), nebo přímo spustíte (na výběr jsou appliance pro různá virtualizační řešení a kontejnery pro OpenStack a pro OpenVZ; brzy by měl přibýt také Docker). Distribuce má i vlastní kompilační systém TKLDev pro snadné přidání vlastního softwaru. Programy lze samozřejmě také přiinstalovávat přes klasické balíčky pro Debian.

Webová administrace TurnKey Linuxu v roli řadiče domény Active Directory Webová administrace TurnKey Linuxu v roli řadiče domény Active Directory

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz