přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Odměna za podporu BitTorrentu ve VLC

Odměna za podporu BitTorrentu ve VLC

VideoLAN

Skupina podporovatelů projektu VideoLAN nabízí odměnu 10 000 USD tomu, kdo implementuje podporu streamování BitTorrentu.


VideoLAN je projekt svobodného softwaru pro práci s multimédii. Patrně nejznámějším programem z tohoto projektu je přehrávač VLC media player, v rámci projektu však vzniká i aplikace VLMC pro střih videa a řada knihoven pro zpracování multimediálních dat. Co zde však zatím chybí, je podpora přímého streamingu dat získávaných protokolem BitTorrent.

Mnozí uživatelé VideoLAN by rádi v projektu tuto podporu viděli, zatím však žádná z existujících implementací nebyla začleněna kvůli příliš nízké kvalitě kódu (vzhledem k poměrně vysoko nastavené laťce). Proto skupina podporovatelů projektu vyhlásila odměnu 10 000 dolarů pro toho, kdo dokáže vytvořit implementaci, která bude kvalitativním požadavkům vyhovovat. Nabídka je zveřejněna na serveru Elance.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog