přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Bittorrentový přehrávač k televizi

Bittorrentový přehrávač k televizi

Televize

Je tady první videopřehrávač certifikovaný pro protokol BitTorrent. Umí sám stahovat i přijímat streamovaný obsah stažený dříve do počítače. Běží na něm Android a lze ho ovládat androidovým telefonem.


Kdo chce videosoubory stažené protokolem BitTorrent přehrávat do televize, má nyní k dispozici zcela nové zařízení. Jedná se o „krabičku“ přímo určenou pro tyto účely. Běží na ní systém Android a získala certifikaci pro protokol BitTorrent. Zařízení umožňuje jak přímo stahovat obsah, tak využívat obsah dříve stažený programem µTorrent do počítače (a následně streamovaný). Lze ho ovládat nejen klasickými dálkovými ovladači, ale i pomocí telefonu s Androidem.

Přístroj má 4 GB flash paměti, čtečku paměťových karet (SD/MMC/MS), síťová rozhraní Ethernet a WiFi, tři konektory USB 2.0, jeden Mini-USB OTG, výstupy HDMI 1.3 a cinch. Podporuje řadu běžných datových formátů a kodeků (pro video, audio a obrázky), zobrazuje v rozlišení až do Full HD. Příkon je max. 5 W. Kromě určené funkcionality lze spouštět i běžné programy pro Android, některé jsou už předinstalovány (webový prohlížeč, poštovní klient apod.), další lze stáhnout z Google Play. Základní verze přístroje stojí 90 EUR.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz