přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Pět nejlepších chromebooků (nejen) do školy

Pět nejlepších chromebooků (nejen) do školy

Chromebook

Článek v magazínu ZDNet ukazuje pět nejlepších chromebooků, které můžete nosit do školy, ale i jinam.


Jednou z možností řešení potřeby přenosného počítače pro používání ve škole i jinde je zařízení z kategorie chromebooků. Přehledový článek v magazínu ZDNet ukazuje pět chromebooků, které považuje za nejlepší.

Kromě výrobků notoricky známých značek se dočtete také o přístroji CTL NL6, nesoucím označení Education Chromebook (tedy chromebook pro vzdělávání) a nabízejícím různé zajímavé „vychytávky“ (např. otočnou kameru, výsuvné držadlo k přenášení nebo odolnost vůči pádu i vodě). Firmu CTL založil již v roce 1989 student univerzity v americkém Portlandu – dnes vyrábí poměrně širokou škálu hardwaru (od tabletů po servery), nepatří však mezi celosvětově známé výrobce.

Přečtete si také naše články o přístrojích Acer Chromebook 13 a Acer Chromebook R 11.

Chromebook CTL NL6 se chlubí i odolností vůči vodě (snímek z videa, CTL Spain) Chromebook CTL NL6 se chlubí i odolností vůči vodě (snímek z videa, CTL Spain)

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog