přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Symbian foundation 17. decembra vypína svoje stránky

Symbian foundation 17. decembra vypína svoje stránky

reklama

-->

Začiatkom novembra Symbian.org oznámil, že Symbian Foundation sa odteraz bude zaoberať hlavne licencovaním technológií Symbianu. Nokia týmto preberá iniciatívu a plánuje ďalej vyvýjať platformu pod svojimi krídlami. S tým bude spojené zníženie počtu zamestnancov a obmedzenie ostatných aktivít Symbian Foundation. 

Najviditeľneší krok bude práve ukončenie prevádzky stránky Symbian.org, samozrejme aj ostatných portálov ako developer.symbian.org a pravdepodobne aj Facebook a Twitter stránok. Ukončenie je plánované na 17. decembra. Na portáli je ešte stále k dispozícii množstvo materiálov, akými sú zdrojové kódy, platform development kity, alebo dokumentácia, tieto ale od 17. decembra tiež už nebudú nadáciou hostované. Po skončení hostovania bude možné požiadať o zaslanie týchto materiálov poštou, táto možnosť ale bude obmedzená a plánované spustenie je asi od polovice januára. Preto, ak plánujete experimentovať so Symbianom, je odporúčané odzálohovať si čo najviac materálov, kým sú ešte na sieti. Symbian technicky zostáva open-source, ale priamo prispievať k projektu bude ťažšie.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Adam Saleh

Adam Saleh

Bratislavčan, informatik, mat-fyzák a turista.


  • Distribuce: Fedora 13/Ubuntu 10.10
  • Grafické prostředí: GNOMEPublic Relations

I ve velké firmě je místo pro startupového ducha

Michal BroučekMichal Brouček pracuje v plzeňské pobočce společnosti Siemens Advanta dva a půl roku jako softwarový inženýr a vedoucí vývojového týmu. Svou práci si velmi pochvaluje. Kromě technických záležitostí má na starosti i spokojenost svých kolegů v týmu a zajišťování celkové pohody na pracovišti. 

Pokračování ...Public Relations

Safetica spustila SaaS verzi svého bezpečnostního softwaru s pravidelným předplatným

safeticaMladá tech­no­lo­gic­ká spo­leč­nost Safe­tica, která stojí za stej­no­jmen­ným soft­warem na ochra­nu před úniky dat (DLP – Data Loss Pre­ven­tion) a vnitř­ní­mi hroz­ba­mi (ITP – In­sid­er Threat Pro­tec­tion), tento rok spus­ti­la ostrý pro­voz nové SaaS ver­ze své­ho pro­duk­tu – Safe­tica NXT. Ta fun­gu­je pří­mo z clou­du bez potře­by in­s­ta­la­ce na za­ří­ze­ní a pla­tí se pro­s­třed­nict­vím pra­vi­del­né­ho před­plat­ného.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »


Public Relations

Malá bedýnka velkých možností vCube AiO TSP – kompaktní, ekonomické, bezpečné IT

vCubeV této malé kostce se skrývá vše, co potřebuje firemní IT. Systém vCube AiO, byť je kompaktní, poskytne nekompromisní výkon. Má silné procesory, dostatek operační paměti, velká výkonná úložiště, pro komunikaci využívá rychlou 10Gbit síť. Systém poskytuje dostatečný výkon pro provoz firemních virtuálních serverů a uživatelských pracovních stanic.

Pokračování ...