přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Turris Omnia se začne vyrábět do dvou týdnů

Turris Omnia se začne vyrábět do dvou týdnů

Turris Omnia

Výroba routeru Turris Omnia by se měla rozběhnout za jeden až dva týdny. Nyní se testují poslední předvýrobní prototypy. AKTUALIZACE: Kvůli potížím s deskami se start výroby opozdí.


Od minulého týdne se intenzivně testují poslední předvýrobní prototypy routeru Turris Omnia. Pokud se neobjeví žádné problémy (dosud se žádné neobjevily), během jednoho až dvou týdnů se rozjede výroba.

Kdo si router objedná nyní (stále prostřednictvím Indiegogo), měl by ho obdržet v říjnu. V nabídce je také skříň pro osazení dvou disků (aby mohl router snadno sloužit také jako NAS), k dispozici je jen v černé barvě.

Aktualizace 1. 6. 2016: Při testování prototypů se bohužel objevily potíže se stabilitou rozhraní WAN, způsobené zřejmě chybnou přípravou výroby desek. Věc se řeší s dodavatelem, start výroby se o něco opozdí.

Ondřej Filip hovoří o routeru Turris Omnia Ondřej Filip hovoří o routeru Turris Omnia

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog