přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Ubuntu Release party již tuto sobotu v Praze

Ubuntu Release party již tuto sobotu v Praze

ubuntu_circle.png

Již tuto sobotu se bude v Praze konat Ubuntu Release party, tedy v podstatě minikonference české komunity Ubuntu u příležitosti nedávného vydání Ubuntu 12.04 Precise Pangolin, na kterou bychom vás rádi pozvali.


Tzv. release party se velmi často konají u příležitosti vydání různých distribucí (a i jiných OSS projektů) a Ubuntu není výjimkou a u příležitosti vydání Ubuntu 12.04 (jeho recenzi si můžete přečíst zde) se koná také v Praze. Release party pořádá česká komunita Ubuntu ve spolupráci se sdružením SiliconHill v jehož Školícím centru v areálu Strahovských kolejí se bude také celá akce konat.

Česká komunita již pořádá obdobnou akci potřetí. První česká release party se konala před rokem v Ostravě, druhá pak před půlrokem v Hradci Králové.

Pokud se konferenci podíváte, můžete se těšit na zajímavé přednášky od lidí z komunity Ubuntu i z české OSS scény. Mezi přednášejícími naleznete například Miroslava Hrončoka, který bude představovat prostředí Xfce, nebo Ivana Bíbra s přednáškou o GNOME Shell. Samozřejmostí jsou také přednášky týkající se Ubuntu - novou verzi 12.04 například představí Tadeáš Pařík. Podrobný program naleznete na stránkách akce.

Kromě přednášek si můžete prostě jen přijít popovídat s podobně zaměřenými lidmi a pokud se podělíte o vašem problémy s Ubuntu, pokusíme se vám je pomoci vyřešit. Pro zájemce budou také připravena CD s novým Ubuntu a další drobné propagační předměty Ubuntu.

Vstup na akci je volný, registrace je nepovinná. Podrobný program, podrobnosti o místě a čase konání naleznete na stránkách akce.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vojtěch Trefný

Vojtěch Trefný

Dříve dlouholetý Ubunťák nyní uživatel Fedory a programátor v Red Hatu, kde pracuji především na knihovných a nástrojích pro práci se storage (Udisks, Blivet, Libblockdev) a okrajově také na instalátoru Anaconda.


  • Distribuce: Fedora, CentOS
  • Grafické prostředí: Xfce

| blogPublic Relations

Urychlování technologických inovací s úložištěm NAS uznávaným již 10 let

WDProduktová řada disků WD Red, které jsou speciálně určeny a optimalizovány pro využití v NAS zařízeních, slaví v letošním roce 10. výročí svého vzniku. To je příležitost, připomenout si, co disky WD Red, WD Red Pro a WD Red Plus umí a jaké jsou mezi nimi rozdíly.

Pokračování ...Public Relations

Data, umělá inteligence a automatizace v reálném čase. Salesforce přichází s přelomo­vou inovací, kterou brzy představí i v Praze

SFLUmělá inteligence, automatizace a postupující digitalizace se stávají běžnou součástí fungování podniků. Až 70 % interakcí se zákazníky se nyní odehrává digitálně.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »