přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Ubuntu Release party již tuto sobotu v Praze

Ubuntu Release party již tuto sobotu v Praze

ubuntu_circle.png

Již tuto sobotu se bude v Praze konat Ubuntu Release party, tedy v podstatě minikonference české komunity Ubuntu u příležitosti nedávného vydání Ubuntu 12.04 Precise Pangolin, na kterou bychom vás rádi pozvali.


Tzv. release party se velmi často konají u příležitosti vydání různých distribucí (a i jiných OSS projektů) a Ubuntu není výjimkou a u příležitosti vydání Ubuntu 12.04 (jeho recenzi si můžete přečíst zde) se koná také v Praze. Release party pořádá česká komunita Ubuntu ve spolupráci se sdružením SiliconHill v jehož Školícím centru v areálu Strahovských kolejí se bude také celá akce konat.

Česká komunita již pořádá obdobnou akci potřetí. První česká release party se konala před rokem v Ostravě, druhá pak před půlrokem v Hradci Králové.

Pokud se konferenci podíváte, můžete se těšit na zajímavé přednášky od lidí z komunity Ubuntu i z české OSS scény. Mezi přednášejícími naleznete například Miroslava Hrončoka, který bude představovat prostředí Xfce, nebo Ivana Bíbra s přednáškou o GNOME Shell. Samozřejmostí jsou také přednášky týkající se Ubuntu - novou verzi 12.04 například představí Tadeáš Pařík. Podrobný program naleznete na stránkách akce.

Kromě přednášek si můžete prostě jen přijít popovídat s podobně zaměřenými lidmi a pokud se podělíte o vašem problémy s Ubuntu, pokusíme se vám je pomoci vyřešit. Pro zájemce budou také připravena CD s novým Ubuntu a další drobné propagační předměty Ubuntu.

Vstup na akci je volný, registrace je nepovinná. Podrobný program, podrobnosti o místě a čase konání naleznete na stránkách akce.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz