přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Za členství ve FSFE získáte chytrou kartu

Za členství ve FSFE získáte chytrou kartu

FSFE

Free Software Foundation Europe nabízí všem, kdo se stanou přispívajícími členy, kartu pro hardwarové dešifrování/podepisování a uložení klíčů. Organizace se nyní silně angažuje v přípravě politiky nové Evropské komise pro veřejné zakázky v oblasti IT.


Free Software Foundation Europe (FSFE) je nezisková organizace zabývající se podporou svobodného softwaru v Evropě (lze si ji představit jako evropskou pobočku celosvětové Free Software Foundation, byť s ní právně spojena není). V současné době soustřeďuje své úsilí především na spolupráci s novou Evropskou komisí při přípravě politiky pro zadávání veřejných zakázek v oblasti informačních technologií.

FSFE nabízí přispívajícím členům kromě dobrého pocitu z podpory její činnosti také „chytrou kartu“. Karta je personalizována pro konkrétního člena (je na ní uvedeno jméno a členské číslo), hlavně ale podporuje hardwarové kryptografické operace a uložení tří OpenPGP podklíčů: pro podepisování, dešifrování a autentizaci. Podrobnější informace najdete v „how to“ ke kartě.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz