přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Za členství ve FSFE získáte chytrou kartu

Control

Za členství ve FSFE získáte chytrou kartu

FSFE

Free Software Foundation Europe nabízí všem, kdo se stanou přispívajícími členy, kartu pro hardwarové dešifrování/podepisování a uložení klíčů. Organizace se nyní silně angažuje v přípravě politiky nové Evropské komise pro veřejné zakázky v oblasti IT.


reklama

Free Software Foundation Europe (FSFE) je nezisková organizace zabývající se podporou svobodného softwaru v Evropě (lze si ji představit jako evropskou pobočku celosvětové Free Software Foundation, byť s ní právně spojena není). V současné době soustřeďuje své úsilí především na spolupráci s novou Evropskou komisí při přípravě politiky pro zadávání veřejných zakázek v oblasti informačních technologií.

FSFE nabízí přispívajícím členům kromě dobrého pocitu z podpory její činnosti také „chytrou kartu“. Karta je personalizována pro konkrétního člena (je na ní uvedeno jméno a členské číslo), hlavně ale podporuje hardwarové kryptografické operace a uložení tří OpenPGP podklíčů: pro podepisování, dešifrování a autentizaci. Podrobnější informace najdete v „how to“ ke kartě.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Příběh FX tradera obchodujícího online

Vydělávat na tradingu? „Nejlepší je začít na demo účtu,“ říká dnes už zkušený FX trader. Na trhu Forex nejdříve vypozoroval určité vzorce, podle kterých začal obchodovat: „Až později jsem zjistil, že existuje něco jako technická analýza a že se těm formacím říká dvojitý vrchol,“ říká dnes.

Pokračování ...


Tiskárna Brno