přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Pozvánka na konference Powering the Cloud ve Frankfurtu

Pozvánka na konference Powering the Cloud ve Frankfurtu

powering_the_cloud.jpg

Získejte nejčerstvější informace a školení o infrastrukturách, které „pohánějí cloud“ (Powering the Cloud) na konferenci SNW Europe, Datacenter Technologies & Virtualization World


Akce „Powering the Cloud“ – SNW Europe, Datacenter Technologies a Virtualization World – proběhnou 30. a 31. října 2012 v areálu Congress Frankfurt v Německu. Konference je součástí největší nezávisle produkované série konferencí zaměřených na evoluci architektury pro nový svět mobility, Velkých Dat a obchodní pružnosti. Konference mají podporu SNIA Europe a Data Centre Alliance, ale udržují si nezávislost a nejsou vázané na prodejce. Na rozdíl od akcí zaměřených na agendu a produktová portfolia konkrétních prodejců poskytují konference „Powering the Cloud“ fórum pro management s otevřenou myslí a praktická školení, která vymezují spektrum řešení z oblastí ukládání dat, virtualizace, cloudu, dat a infrastruktur, jež budou k dispozici vysoce kvalifikovaným zástupcům podnikového technologického managementu.

Powering the Cloud

Konferenční pásma budou tento rok vedena předními analytickými firmami, např. The 451 Group, The Evaluator Group, IDC Europe, Josh Krischer & Associates a dalšími a budou pokrývat všechny klíčové varianty infrastruktur, prezentovat dobrou praxi a zprostředkovávat zkušenosti koncových uživatelů, aby vám pomohly lépe plánovat vaše budoucí IT investice.

Účastníci konference budou mít jedinečnou příležitost:

  • účastnit se seminářů, workshopů a labů,

  • navštívit přední poskytovatele řešení ve výstavní části,

  • těžit z nesčetných příležitostí k seznamování s ostatními účastníky,

  • připojit se k prohlídce datacenter ve Frankfurtu,

  • účastnit se certifikačních workshopů.

Ušetřete 120 eur díky včasné registraci zdarma* – použijte kód P23M12.

Více informací je k dispozici na stránkách www.poweringthecloud.com

* nabídka platí pouze pro koncové uživatele IT a kvalifikované kanálové partnery. Prodejci budou muset platit celou částku, nebo se stát sponzory akce.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz