přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Powering the Cloud spojuje konference SNW Europe, Datacenter Technologies a Virtualization World

Alvao

Powering the Cloud spojuje konference SNW Europe, Datacenter Technologies a Virtualization World

„Powering the Cloud“ je nové vzrušující téma letošního ročníku konferencí SNW Europe, Datacenter Technologies a Virtualization World, které se budou konat 2. a 3. listopadu 2011 v Congress Frankfurt.


Cloud computing, který dnes ovlivňuje organizace všech druhů a velikostí, je novým směrem v architektuře informačních technologií, přirozenou evolucí rozšířeného nasazování virtualizace, service-oriented architektur a utility computingu. Neexistuje lepší místo k poznání výhod tohoto významného posunu a k přehodnocení současných prostředí a plánů pro rok 2012 a další budoucnost.

Hlavní body programu:

  • Keynote Theatre

  • Technologie úložišť

  • Cloudová úložiště

  • Cloud computing

  • Virtualizace

  • Technologie datacenter

  • Konvergované sítě

  • Případové studie

Všechny prezentace budou v angličtině nebo němčině

Všichni věří, že cloud computing je novým boomem a nejlepším řešením všech IT problémů. Přesto se zdá, že každý chápe cloud computing trochu jinak, dokonce i odpověď na otázku o budoucí změně používání informačních technologií následkem příchodu cloudu se liší od IT profesionála k profesionálovi. Z toho je jasné, že toto téma zajistí vášnivou debatu po celé dva dny.

Jeďte v listopadu do Frankfurtu a prozkoumejte vzrušující téma „Powering the Cloud“. Zúčastněte se tří současně probíhajících konferencí, které jsou organizovány za podpory asociace SNIA Europe, a vyberte si z více než 130 přednášek, osahejte si nejnovější technologie, zúčastněte se seminářů SNIA, potkejte přes 70 hlavních dodavatelů a potkejte více než 1 500 dalších účastníků z celé Evropy.

Ušetřte 120 € za registraci a zúčastněte se zdarma, stačí zadat promo kód: M47P11 na www.poweringthecloud.com

Nahoru

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Síť Wi-Fi pro celou domácnost a bez starostí aneb Nejmodernější technologie nemusí být nutně složitá

SynologySynology Mesh Router MR2200ac není jen jeden z dalších systémů Wi-Fi. Jde o první směrovač Wi-Fi s certifikací WPA3. Je čas na lepší síť Wi-Fi a bezpečnější internet.
Zařízení MR2200ac s inteligentní sítí Mesh Wi-Fi a nejlepšími možnostmi rodičovské kontroly v odvětví je navrženo tak, aby zajistilo připojení a bezpečnost pro všechna vaše zařízení i uživatele.

Pokračování ...


Alvao