přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Powering the Cloud spojuje konference SNW Europe, Datacenter Technologies a Virtualization World

Powering the Cloud spojuje konference SNW Europe, Datacenter Technologies a Virtualization World

„Powering the Cloud“ je nové vzrušující téma letošního ročníku konferencí SNW Europe, Datacenter Technologies a Virtualization World, které se budou konat 2. a 3. listopadu 2011 v Congress Frankfurt.


Cloud computing, který dnes ovlivňuje organizace všech druhů a velikostí, je novým směrem v architektuře informačních technologií, přirozenou evolucí rozšířeného nasazování virtualizace, service-oriented architektur a utility computingu. Neexistuje lepší místo k poznání výhod tohoto významného posunu a k přehodnocení současných prostředí a plánů pro rok 2012 a další budoucnost.

Hlavní body programu:

  • Keynote Theatre

  • Technologie úložišť

  • Cloudová úložiště

  • Cloud computing

  • Virtualizace

  • Technologie datacenter

  • Konvergované sítě

  • Případové studie

Všechny prezentace budou v angličtině nebo němčině

Všichni věří, že cloud computing je novým boomem a nejlepším řešením všech IT problémů. Přesto se zdá, že každý chápe cloud computing trochu jinak, dokonce i odpověď na otázku o budoucí změně používání informačních technologií následkem příchodu cloudu se liší od IT profesionála k profesionálovi. Z toho je jasné, že toto téma zajistí vášnivou debatu po celé dva dny.

Jeďte v listopadu do Frankfurtu a prozkoumejte vzrušující téma „Powering the Cloud“. Zúčastněte se tří současně probíhajících konferencí, které jsou organizovány za podpory asociace SNIA Europe, a vyberte si z více než 130 přednášek, osahejte si nejnovější technologie, zúčastněte se seminářů SNIA, potkejte přes 70 hlavních dodavatelů a potkejte více než 1 500 dalších účastníků z celé Evropy.

Ušetřte 120 € za registraci a zúčastněte se zdarma, stačí zadat promo kód: M47P11 na www.poweringthecloud.com

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...