přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Red Hat: Vývojářská konference 2009

Red Hat: Vývojářská konference 2009

redhat.jpg

Ve dnech 10. a 11. září 2009 pořádá firma Red Hat na Masarykově univerzitě v Brně vývojářskou konferenci. Akce je určena pro všechny administrátory, vývojáře a uživatele Linuxu. Zejména jsou vítáni pokročilí uživatelé, kteří spravují linuxové servery, nebo vyvíjejí aplikace pro Linux.


Na konferenci jsou vítáni zejména pokročilí uživatelé, kteří spravují linuxové servery, nebo vyvíjejí aplikace pro Linux.

Kde?

Místem konání konference je Fakulta informatiky Masarykovy univerzity v Brně.

Kdy?

Akce začíná již v raních hodinách ve čtvrtek 10. září a trvá až do pěti hodin odpoledne, pokračuje následující den, tedy pátek 11. září, ve stejném rozsahu. Po pátečním programu probíhá "DevConf Pub", tak jako je tomu na všech podobných akcích.

Co?

Konference se skládá jak ze zajímavých přednášek, ze kterých si můžete vybrat například přednášku o novinkách v KDE 4.3 s ukázkou tvorby widgetu, přednášku o GNOME 3.0 a gnome-shell, nebo třeba přednášku o novinkách v balíčkovacím systému RPM, tak z praktické části, ve které můžou nadaní programátoři linuxových aplikací soutěžit o ceny.

Red Hat: Vývojářská konference 2009Red Hat: Vývojářská konference 2009

V současné době jsou nahlášeny prezentace týkající se Red Hat Enterprise Linuxu, Fedory a JBossu, ale akce je otevřená pro další příspěvky: pokud pracujete na nějakém zajímavém projektu, který chcete od prezentovat, kontaktujte pořadatele.

Pokud vás konference zaujala, můžete si na FedoraProject.org přečíst současnou verzi programu, která se může ještě změnit, a zaregistrovat svou účast.

Nahoru

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Digitalizace pomáhá rozvíjet miliardový byznys Prusa Research

SophosSpolečnost Sophos, dodavatel řešení kybernetického zabezpečení nové generace, připravila sérii odborných interaktivních webinářů, na kterých ve dnech 21. - 24. června nahlédnete za oponu simulovaného lovu hrozeb.

Pokračování ...Public Relations

Rozšiřující analytické funkce řešení Flowmon

ALEF FlowmonZnámým systémem pro sle­do­vá­ní toků v síti je ře­še­ní spo­leč­nos­ti Flow­mon. V zá­k­la­du se po­u­ží­vá pro mo­ni­to­ro­vá­ní da­to­vých toků v síti a k ře­še­ní pro­b­lé­mů s tou­to ko­mu­ni­ka­cí. Při po­u­ži­tí Flow­mon sond se vi­di­tel­nost do ko­mu­ni­ka­ce dos­tá­vá až na úro­veň ap­li­ka­cí. Kromě to­ho­to zá­k­lad­ní­ho mo­ni­to­rin­gu a ná­s­tro­je na ře­še­ní pro­b­lé­mů má Flow­mon také rozšiřující moduly.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »