přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Red Hat: Vývojářská konference 2009

POINT.X (2018-19)

Red Hat: Vývojářská konference 2009

redhat.jpg

Ve dnech 10. a 11. září 2009 pořádá firma Red Hat na Masarykově univerzitě v Brně vývojářskou konferenci. Akce je určena pro všechny administrátory, vývojáře a uživatele Linuxu. Zejména jsou vítáni pokročilí uživatelé, kteří spravují linuxové servery, nebo vyvíjejí aplikace pro Linux.


reklama

Na konferenci jsou vítáni zejména pokročilí uživatelé, kteří spravují linuxové servery, nebo vyvíjejí aplikace pro Linux.

Kde?

Místem konání konference je Fakulta informatiky Masarykovy univerzity v Brně.

Kdy?

Akce začíná již v raních hodinách ve čtvrtek 10. září a trvá až do pěti hodin odpoledne, pokračuje následující den, tedy pátek 11. září, ve stejném rozsahu. Po pátečním programu probíhá "DevConf Pub", tak jako je tomu na všech podobných akcích.

Co?

Konference se skládá jak ze zajímavých přednášek, ze kterých si můžete vybrat například přednášku o novinkách v KDE 4.3 s ukázkou tvorby widgetu, přednášku o GNOME 3.0 a gnome-shell, nebo třeba přednášku o novinkách v balíčkovacím systému RPM, tak z praktické části, ve které můžou nadaní programátoři linuxových aplikací soutěžit o ceny.

Red Hat: Vývojářská konference 2009Red Hat: Vývojářská konference 2009

V současné době jsou nahlášeny prezentace týkající se Red Hat Enterprise Linuxu, Fedory a JBossu, ale akce je otevřená pro další příspěvky: pokud pracujete na nějakém zajímavém projektu, který chcete od prezentovat, kontaktujte pořadatele.

Pokud vás konference zaujala, můžete si na FedoraProject.org přečíst současnou verzi programu, která se může ještě změnit, a zaregistrovat svou účast.

Nahoru

Příspěvky

Vojtěch Trefný Red Hat: Vývojářská konference 2009
Vojtěch Trefný 4. 08. 2009, 20:18:47
Odpovědět  Odkaz 
V jakém jazyce budou přednášky?
Miroslav Hrončok Re:Red Hat: Vývojářská konference 2009
Miro Hrončok 5. 08. 2009, 12:34:06
Odpovědět  Odkaz 
Předpokládám, že většina v češtině/slovenštině, některé možná anglicky.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz