přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Registrace na DrupalCon Praha zahájena

Symphera - PM konference

Registrace na DrupalCon Praha zahájena

drupalcon_prague.jpg

Konference zaměřená na CMS Drupal se letos uskuteční od 23. do 27. září v pražském Kongresovém centru. Témata jednotlivých sekcí se zaměří především na novinky spojené s očekávanou verzí Drupal 8. Zájemci o účast na DrupalConu se mohou registrovat již nyní.


„Dlouholetý sen českých Drupalistů se konečně stal skutečností,” řekla Eva Rázgová, pražská vývojářka webových aplikací a organizátorka v české Drupal komunitě. „DrupalCon je přední světová událost, kde si můžete rozšířit obzory a poznat mnoho zajímavých lidí, kteří se zabývají Drupalem,” dodala.

Drupal konference zahrnují semináře vedené řečníky s mezinárodním renomé, kteří se budou věnovat široké paletě témat zajímavých pro softwarové vývojáře, webdesignéry, IT manažery a vedoucí pracovníky ze sféry obchodu. „Praha je jedno z nejkrásnějších historických měst v Evropě, kromě toho je zde činorodá Drupal komunita,” říká Holly Ross, výkonný ředitel Drupal Asociace.

Témata jednotlivých sekcí se soustřeďují především na Drupal 8, napjatě očekávanou příští verzi Drupalu, která zahrnuje řadu nových vlastností, včetně vylepšené podpory pro HTML5, uživatelsky přívětivějších nástrojů pro editaci a podpory mobilních zařízení s responsivním designem, to vše „out of the box”.

Možnost žádat o stipendia a granty na podporu účasti na DrupalConu je na webové stránce http://prague2013.drupal.org otevřena do 12. července. Konferenci pořádá Drupal Asociace, která se věnuje podpoře Drupal open source projektů. Finální program DrupalConu bude oznámen koncem července.

Nahoru

Odkazy

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blog


Flowmon Friday 2019

Public Relations

Český startup umožňuje automatické investování

PortuPortu je první online automatizovaná investiční platforma v Česku. Sestaví vám portfolio na míru a vy se nemusíte o nic starat – jen sledovat, jak vaše peníze pracují za vás.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 26. leden

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. prosinec

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Pavel Fric

Pavel Fric, 23. říjen

Nové motivy pro přehrávač Sayonara

Pomozte rozšířit možnost měnit vzhled programu za běhu


Všechny blogy »

eXo space

Tagy