přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Registrace na DrupalCon Praha zahájena

Registrace na DrupalCon Praha zahájena

drupalcon_prague.jpg

Konference zaměřená na CMS Drupal se letos uskuteční od 23. do 27. září v pražském Kongresovém centru. Témata jednotlivých sekcí se zaměří především na novinky spojené s očekávanou verzí Drupal 8. Zájemci o účast na DrupalConu se mohou registrovat již nyní.


„Dlouholetý sen českých Drupalistů se konečně stal skutečností,” řekla Eva Rázgová, pražská vývojářka webových aplikací a organizátorka v české Drupal komunitě. „DrupalCon je přední světová událost, kde si můžete rozšířit obzory a poznat mnoho zajímavých lidí, kteří se zabývají Drupalem,” dodala.

Drupal konference zahrnují semináře vedené řečníky s mezinárodním renomé, kteří se budou věnovat široké paletě témat zajímavých pro softwarové vývojáře, webdesignéry, IT manažery a vedoucí pracovníky ze sféry obchodu. „Praha je jedno z nejkrásnějších historických měst v Evropě, kromě toho je zde činorodá Drupal komunita,” říká Holly Ross, výkonný ředitel Drupal Asociace.

Témata jednotlivých sekcí se soustřeďují především na Drupal 8, napjatě očekávanou příští verzi Drupalu, která zahrnuje řadu nových vlastností, včetně vylepšené podpory pro HTML5, uživatelsky přívětivějších nástrojů pro editaci a podpory mobilních zařízení s responsivním designem, to vše „out of the box”.

Možnost žádat o stipendia a granty na podporu účasti na DrupalConu je na webové stránce http://prague2013.drupal.org otevřena do 12. července. Konferenci pořádá Drupal Asociace, která se věnuje podpoře Drupal open source projektů. Finální program DrupalConu bude oznámen koncem července.

Nahoru

Odkazy

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss



 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blog



Public Relations

Počítač Spaceborne Computer-2 od Hewlett Packard Enterprise pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

SpacebornSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.

Pokračování ...


TNS

Public Relations

Průvodce software defined storage

AlefV dnešní době hledá stále více organizací způsob, jak získat volnost v nákupu hardwaru pro podnikové úložiště. Slibují si, že se při použití Software Defined Storage zbaví takzvaného vendor lock in a současně získají finančních úsporu, protože SDS vytváří z běžných komoditních serverů připojených k Ethernet síti úložiště s plnohodnotným data managementem. Snížení nákladů také bývá jeden z častých důvodů, proč sáhnout po SDS řešení.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Pavel Fric

Pavel Fric, 03. February

MuseScore

Verze notačního editoru 3.6 s důrazem na notosazbu


Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Všechny blogy »

Sophos

Tagy