přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Registrace na DrupalCon Praha zahájena

Registrace na DrupalCon Praha zahájena

drupalcon_prague.jpg

Konference zaměřená na CMS Drupal se letos uskuteční od 23. do 27. září v pražském Kongresovém centru. Témata jednotlivých sekcí se zaměří především na novinky spojené s očekávanou verzí Drupal 8. Zájemci o účast na DrupalConu se mohou registrovat již nyní.


reklama

„Dlouholetý sen českých Drupalistů se konečně stal skutečností,” řekla Eva Rázgová, pražská vývojářka webových aplikací a organizátorka v české Drupal komunitě. „DrupalCon je přední světová událost, kde si můžete rozšířit obzory a poznat mnoho zajímavých lidí, kteří se zabývají Drupalem,” dodala.

Drupal konference zahrnují semináře vedené řečníky s mezinárodním renomé, kteří se budou věnovat široké paletě témat zajímavých pro softwarové vývojáře, webdesignéry, IT manažery a vedoucí pracovníky ze sféry obchodu. „Praha je jedno z nejkrásnějších historických měst v Evropě, kromě toho je zde činorodá Drupal komunita,” říká Holly Ross, výkonný ředitel Drupal Asociace.

Témata jednotlivých sekcí se soustřeďují především na Drupal 8, napjatě očekávanou příští verzi Drupalu, která zahrnuje řadu nových vlastností, včetně vylepšené podpory pro HTML5, uživatelsky přívětivějších nástrojů pro editaci a podpory mobilních zařízení s responsivním designem, to vše „out of the box”.

Možnost žádat o stipendia a granty na podporu účasti na DrupalConu je na webové stránce http://prague2013.drupal.org otevřena do 12. července. Konferenci pořádá Drupal Asociace, která se věnuje podpoře Drupal open source projektů. Finální program DrupalConu bude oznámen koncem července.

Nahoru

Odkazy

(Jako ve škole)
Průměr: 2,00 | Hodnotilo: 1
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


  • Hodnocení autora: *

| blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016

Tagy