přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Novinky z Red Hat

Novinky z Red Hat

Radek Vokál z Red Hat Czech sumarizuje nejdůležitější novinky za poslední týdny.


Vychází Fedora 7 Test 1

Fedora 7 Test 1 se objevila na zrcadlech Fedory dne 1.2.2007. Pro první testovací vydání vychazí pouze sestava Desktop. Nová Fedora, která vzniká sloučením projektů Fedora Core a Fedora Extras, bude takovýchto setů distribuovat několik. Zároveň vychází i LiveCD, díky kterému můžete Test 1 zkoušet bez nutnosti instalace.

http://www.redhat.com

Red Hat Summit 2007

Jako již každý rok, i letos se koná Red Hat Summit. Od 9. do 11.května bude v San Diegu probíhat dvoudenní přednáškový maraton, ve kterém zaměstnanci firmy od nejvyššího managementu, přes zaměstnance z podpory a prodeje, až po vývojáře předvedou nové strategie a technologie, které se objeví v dalších verzích Enterprise Linuxu.

http://www.redhat.com/promo/summit/

Red Hat partnerem výstavy LinuxExpo 2007

Firma Red Hat Czech se stala jedním z hlavních partnerů největší středoevropské výstavy a konference o Linuxu a Open Source software - LinuxExpo. Pro návštěvníky chystáme několik zajímavých přednášek, především na téma Red Hat Enteprise Linux 5 a novinky v této distribuci obsažené. LinuxExpo se bude konat ve dnech 17.-18. dubna 2007 v hotelu Olympik v Praze.

http://linuxexpo.cz

Výkonnost distribuce Red Hat Enteprise Linux 5

Ještě před oficiálním vydáním distribuce se objevily testy výkonnosti založené na veřejně dostupných Beta verzích RHEL5. V rozšířené verzi testů SPEC - SPECompM2001 - distribuce Red Hat Enteprise Linux 5 získala "světový rekord" na SMP systmému se 16 procesory. Výsledek byl o neuvěřitelncýh 78 procent lepší než předchozí Linuxový rekordman. I v porovnání s Unixovými systémy je zrychlení obrovské.

http://www.redhatmagazine.com

Red Hat Czech

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz