přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Konference k OpenOffice.org na Slovensku?

Konference k OpenOffice.org na Slovensku?

Bratislava se uchází o pořádání vývojářské konference OOOCON. Můžete nějak pomoci?


Slovak Open Source Initiative, společnost na podporu open source softwaru na Slovensku, se uchází o pořádání této významné akce, která po dobu čtyř dnů přivítá několik set profesionálů z celého světa.

Konference se v minulosti konala v Barceloně, Lyonu, Kapodastrii, Berlíně a Hamburku. Obvykle se na ní probírají plány do budoucna a směr, kterým se kancelářský balík má dále vyvíjet. Nejedná se jen o setkání hobby programátorů - naopak: na jedno místo se sjedou profesionálové z velkých firem, kteří na vývoji balíku pracují.

Pro slovenské vývojáře (ale i pro české) by to byla jistě velká šance, jak se stát součástí dění a ukázat, že také ve střední Evropě je mnoho lidí, kterým na OpenOffice.org záleží a chtějí se na jeho vývoji a nasazení podílet (mnozí už tak samozřejmě dlouhá léta činí).

Můžete-li organizátorům pomoci, oslovte je prosím. Pro přednášky hledají příklady nasazení OOo ve firmách, státní správě nebo školách. Zapojit se můžete také jinými způsoby, více na blogu Jána Husára.

Nahoru

Odkazy

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Spolupracuji s obecně prospěšnou společností Liberix, školím LibreOffice, WordPress, rozumím open source.


  • Distribuce: Xubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: Xfce

| proč linux | blogPublic Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...