přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Konference k OpenOffice.org na Slovensku?

Konference k OpenOffice.org na Slovensku?

Bratislava se uchází o pořádání vývojářské konference OOOCON. Můžete nějak pomoci?


reklama

Slovak Open Source Initiative, společnost na podporu open source softwaru na Slovensku, se uchází o pořádání této významné akce, která po dobu čtyř dnů přivítá několik set profesionálů z celého světa.

Konference se v minulosti konala v Barceloně, Lyonu, Kapodastrii, Berlíně a Hamburku. Obvykle se na ní probírají plány do budoucna a směr, kterým se kancelářský balík má dále vyvíjet. Nejedná se jen o setkání hobby programátorů - naopak: na jedno místo se sjedou profesionálové z velkých firem, kteří na vývoji balíku pracují.

Pro slovenské vývojáře (ale i pro české) by to byla jistě velká šance, jak se stát součástí dění a ukázat, že také ve střední Evropě je mnoho lidí, kterým na OpenOffice.org záleží a chtějí se na jeho vývoji a nasazení podílet (mnozí už tak samozřejmě dlouhá léta činí).

Můžete-li organizátorům pomoci, oslovte je prosím. Pro přednášky hledají příklady nasazení OOo ve firmách, státní správě nebo školách. Zapojit se můžete také jinými způsoby, více na blogu Jána Husára.

Nahoru

Odkazy

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Spolupracuji s obecně prospěšnou společností Liberix, školím LibreOffice, WordPress, rozumím open source.


  • Distribuce: Xubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: Xfce
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016