přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, LinuxEXPRES žije také v anketě COS

LinuxEXPRES žije také v anketě COS

Náš portál se uchází v anketě CZECH OPEN SOURCE o výhru v kategorii Projekt. Podpořte nás svým hlasem!


V srpnu 2007 jsme sice byli nuceni ukončit vydávání papírového časopisu, ale neznamená to, že bychom přestali existovat. Jak se můžete dočíst v pravidelných měsíčních přehledech, máme své pravidelné čtenáře, kteří u nás hledají a nacházejí čtivé články z oblasti Linuxu a svobodného softwaru.

cos.jpgDaří se nám a je to díky vám - čtenářům. Díky vám jsme v anketě CZECH OPEN SOURCE a můžeme soupeřit o přízeň s dalšími. A věříme, že se neztratíme a třeba vyhrajeme. Proto vás prosím, abyste pro nás hlasovali. Dáte nám tak najevo, že naše práce má smysl a že se máme snažit, aby byl portál ještě lepší. A věřte, že nápadů máme hodně.

Praktický význam pro nás mají také finanční příspěvky, ať už prostřednictvím SMS, nebo poukazem na účet. Prospějí rozvoji portálu - budeme moc připravit více obsahu, a to nejen článků. Děkujeme za projevenou důvěru, LinuxEXPRES jede dál!

Nahoru

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Spolupracuji s obecně prospěšnou společností Liberix, školím LibreOffice, WordPress, rozumím open source.


  • Distribuce: Xubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: Xfce

| proč linux | blogPublic Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...