přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Přednáška Paula Cormiera v Brně

Sophos

Přednáška Paula Cormiera v Brně

Brno znovu navštívil jeden z nejvýznamnějších mužů americké společnosti Red Hat a při této příležitosti přednášel studentům na VUT.


Ve středu jsem navštívil v Brně přednášku Paula Cormiera, viceprezidenta společnosti Red Hat zodpovědného za vývoj produktů a technologií. Přednáška se konala v posluchárně Vysokého učení technického, s kterým Red Hat dlouhodobě spolupracuje. Byl jsem překvapený, že byla posluchárna docela slušně zaplněná. Pan Cormier se přednášku zahájil exkurzem do historie a nastínil kontext vývoje informačních technologií. Plynule na to navázal vizemi a plány Red Hatu. Předmětem přednášky se stal také Red Hat Enterprise Linux 6, který by se měl na trhu objevil během několika dní. Mezi posluchači seděli také vývojáři některých projektů, kteří k výkladu přidávali vlastní pohled. Škoda jen, že na konci posluchači položili pouze dva dotazy, ne vždy máte možnost se osobně zeptat tak fundované osoby.
To já jsem se moc neostýchal. Během mé středeční návštěvy jsem v sídle brněnské pobočky Red Hatu pana Cormiera důkladně vyzpovídal a jeho odpovědi byly opravdu zajímavé. Těšit se na ně můžete už příští týden!

cormier.JPG

cormier2.JPG

Nahoru

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Jiří Eischmann

Jiří Eischmann

(*1984) studoval na VŠE a Memorial University of Newfoundland. Je členem GNOME Foundation. Podílel se na knihách o Mandriva Linuxu a Ubuntu a momentálně pracuje ve společnosti Red Hat jako manažer zodpovědný za vývoj desktopových aplikací a je Fedora ambasadorem pro ČR. Ve volném čase se věnuje sportu a cestování.


  • Distribuce: Fedora
  • Grafické prostředí: GNOME

| proč linux | blogPublic Relations

Digitalizace pomáhá rozvíjet miliardový byznys Prusa Research

SophosSpolečnost Sophos, dodavatel řešení kybernetického zabezpečení nové generace, připravila sérii odborných interaktivních webinářů, na kterých ve dnech 21. - 24. června nahlédnete za oponu simulovaného lovu hrozeb.

Pokračování ...


VMware_Intel

Public Relations

Panasonic představuje nejucelenější řadu 4K projektorů a displejů

PanasonicSpolečnost Panasonic před­sta­vi­la na ve­le­tr­hu ISE 2021 nové pro­jek­to­ry a dis­ple­je a na­bíd­la tak nej­u­ce­le­něj­ší řadu 4K zo­bra­zo­va­cích ře­še­ní, která us­po­ko­jí ro­s­tou­cí pop­táv­ku po str­hu­jí­cím di­vác­kém zá­žit­ku.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »

Sophos