přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Android Oreo pro Android Wear

konference Datová centra pro business

Android Oreo pro Android Wear

Android

Je tady nová verze Oreo systému Android pro nositelná zařízení Android Wear. Konečně se do tohoto systému dostala čeština.


Po srpnovém vydání verze 8.0 „Oreo“ operačního systému Android pro běžná zařízení je tady také verze pro nositelné přístroje Android Wear. Ta přidává celkem sedm nových lokalizací, mezi nimiž je i ta česká – konečně tedy bude v zařízeních i čeština. Přibyla také například lokalizace vlámská nebo portugalská.

Z dalších novinek lze zmínit kupříkladu nastavování síly notifikačních vibrací nebo možnost ruční aktivace úsporného režimu. Jako referenční zařízení byly pro novou verzi systému použity sportovní hodinky LG Watch Sport. Na rozdíl od běžného Androidu je však tato verze především technickou aktualizací, bez velké várky nových funkcí.

Android Oreo získal před pár dny svou verzi 8.1. Ta především opravuje chyby včetně bezpečnostních, přináší ale také například API pro neuronové sítě.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Září – měsíc bezpečnosti se Sophos Central

SophosNepropásněte sérii webinářů zaměřených na aktuální bezpečnostní trendy a jednotnou správu zabezpečení vaše IT – každé pondělí a zdarma.
Nebylo by skvělé zabezpečit vaše firewally, počítače, servery a mobilní zařízení pomocí nejlepších kyberbezpečnostních řešení na trhu a spravovat vše z jednoho intuitivního uživatelského rozhraní?

Pokračování ...


Sophos

Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. srpen

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. leden

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. prosinec

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

Cyber Days 2019