SUSE bonus leaderboard
přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, AT&T a Canonical se dohodly na partnerství

GFI

AT&T a Canonical se dohodly na partnerství

Canonical

Firmy AT&T a Canonical se dohodly na spolupráci v oblasti cloudu a firemních aplikací. Kromě systému Ubuntu poskytne Canonical i odbornou podporu.


Společnosti AT&T, významný hráč v oblasti síťových služeb a telekomunikací, a Canonical, poskytovatel linuxové distribuce Ubuntu a škály souvisejících služeb, se dohodly na spolupráci v oblasti cloudu a firemních aplikací. Canonical poskytne systém Ubuntu a odbornou podporu.

„Vstupem do nejnovějších technologií a otevřených principů přinese budoucí síť AT&T to, co naši klienti chtějí a kdy to chtějí,“ říká Toby Ford z AT&T. „Znovuobjevujeme, jak škálovat zjednodušováním a modularitou, podobně jako se vyvinuly aplikace v cloudových datových centrech. Open source a inovace technologie OpenStack představují jedinečnou příležitost, jak splnit tyto požadavky. Cloud firmy Canonical a její odbornost v oblasti open source jsou pro AT&T dobrou volbou.“

John Zannos, viceprezident společnosti Canonical, komentuje nové partnerství takto: „Pro Canonical je to důležité. Budoucí škálovatelná a otevřená síť AT&T využije to nejlepší z inovací firmy Canonical. Společnost AT&T si nás vybrala, abychom podpořili její snahu v cloudu, firemních aplikacích a v síti, která nabízí příležitost k inovacím společně s AT&T – okolo nové generace řešení pro softwarově orientované sítě a cloud. Ubuntu je operační systém pro cloud a tento vztah nám umožňuje poskytovat firmě AT&T naše odborné zkušenost okolo Ubuntu, cloudu a open source.“

Nahoru

Příspěvky

AT&T a Canonical se dohodly na partnerství
Konzul 19. 01. 2016, 14:11:39
Odpovědět  Odkaz 
Takže Canonical se spolčuje s dalším šmírákem? Potěš koště!
Re: AT&T a Canonical se dohodly na partnerství
Ľubomír Mlích 19. 01. 2016, 16:02:24
Odpovědět  Odkaz 
Canonical a AT&T společně ovládnou svět! Hehehehehe!

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

7 důvodů, proč provozovat řešení SAP na SUSE

SusePři provozování systému SAP HANA nebo S/4HANA potřebujete výkonnou a stabilní platformu, které důvěřuje sama společnost SAP. Společnost SUSE poskytuje špičkovou platformu, která je v souladu se strategií společnosti SAP pro Digital Core.

Pokračování ...


SUSE

Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »