přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, AT&T a Canonical se dohodly na partnerství

AT&T a Canonical se dohodly na partnerství

Canonical

Firmy AT&T a Canonical se dohodly na spolupráci v oblasti cloudu a firemních aplikací. Kromě systému Ubuntu poskytne Canonical i odbornou podporu.


Společnosti AT&T, významný hráč v oblasti síťových služeb a telekomunikací, a Canonical, poskytovatel linuxové distribuce Ubuntu a škály souvisejících služeb, se dohodly na spolupráci v oblasti cloudu a firemních aplikací. Canonical poskytne systém Ubuntu a odbornou podporu.

„Vstupem do nejnovějších technologií a otevřených principů přinese budoucí síť AT&T to, co naši klienti chtějí a kdy to chtějí,“ říká Toby Ford z AT&T. „Znovuobjevujeme, jak škálovat zjednodušováním a modularitou, podobně jako se vyvinuly aplikace v cloudových datových centrech. Open source a inovace technologie OpenStack představují jedinečnou příležitost, jak splnit tyto požadavky. Cloud firmy Canonical a její odbornost v oblasti open source jsou pro AT&T dobrou volbou.“

John Zannos, viceprezident společnosti Canonical, komentuje nové partnerství takto: „Pro Canonical je to důležité. Budoucí škálovatelná a otevřená síť AT&T využije to nejlepší z inovací firmy Canonical. Společnost AT&T si nás vybrala, abychom podpořili její snahu v cloudu, firemních aplikacích a v síti, která nabízí příležitost k inovacím společně s AT&T – okolo nové generace řešení pro softwarově orientované sítě a cloud. Ubuntu je operační systém pro cloud a tento vztah nám umožňuje poskytovat firmě AT&T naše odborné zkušenost okolo Ubuntu, cloudu a open source.“

Nahoru

Příspěvky

AT&T a Canonical se dohodly na partnerství
Konzul 19. 01. 2016, 14:11:39
Odpovědět  Odkaz 
Takže Canonical se spolčuje s dalším šmírákem? Potěš koště!
Re: AT&T a Canonical se dohodly na partnerství
Ľubomír Mlích 19. 01. 2016, 16:02:24
Odpovědět  Odkaz 
Canonical a AT&T společně ovládnou svět! Hehehehehe!

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog