přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Canonical a NetApp budou spolupracovat na cloudových řešeních

Canonical a NetApp budou spolupracovat na cloudových řešeních

OpenStack

Společnosti Canonical a NetApp se dohodly na spolupráci. Budou společně poskytovat otevřená cloudová řešení založená na Ubuntu OpenStack a úložištích NetApp.


Firmy Canonical (tvůrce linuxové distribuce Ubuntu) a NetApp (významný světový hráč v oblasti datových úložišť a správy dat) se dohodly na spolupráci ohledně otevřených cloudových řešení (Open Cloud Solutions). Společně budou firmám a organizacím pomáhat s budováním škálovatelných a snadno spravovatelných veřejných i soukromých cloudů založených na distribuci Ubuntu, cloudové technologii OpenStack a úložištích NetApp. NetApp se také zapojí do partnerského programu pro cloud, který Canonical vytvořil s cílem řešit interoperabilitu v rámci technologie OpenStack.

„Mnoho organizací čelí výzvě budovat modely IT založené na OpenStacku a nasazovat je do produkce. Naše práce s firmou Canonical zákazníkům usnadní nasazování Ubuntu OpenStack s úložišti a řešením správy dat NetApp,‟ říká ke spolupráci Anthony Lye, viceprezident firmy NetApp. „Jsme nadšeni, že jsme součástí technického partnerského programu firmy Canonical pro OpenStack a jsme zavázáni pokračovat ve vývoji integrovaných cloudových řešení, aby se zjednodušilo nasazování IT a rychlé transformace nových nápadů z konceptů do produkce.‟

„NetApp a Canonical investovaly do toho, aby otevřená cloudová řešení založená na Ubuntu OpenStack a úložných technologiích NetApp bezproblémově fungovaly,‟ komentuje dohodu John Zannos ze společnosti Canonical. „Pomocí Juju, modelovacího nástroje firmy Canonical, mohou zákazníci jednoduše nasazovat OpenStack a úložiště a řešení správy dat NetApp. Společně zajistíme, aby mohly firmy snáze přijmout OpenStack eliminací domněnek ohledně jeho nasazování a správy.‟

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Počítač Spaceborne Computer-2 od Hewlett Packard Enterprise pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

SpacebornSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.

Pokračování ...


TNS

Public Relations

Průvodce software defined storage

AlefV dnešní době hledá stále více organizací způsob, jak získat volnost v nákupu hardwaru pro podnikové úložiště. Slibují si, že se při použití Software Defined Storage zbaví takzvaného vendor lock in a současně získají finančních úsporu, protože SDS vytváří z běžných komoditních serverů připojených k Ethernet síti úložiště s plnohodnotným data managementem. Snížení nákladů také bývá jeden z častých důvodů, proč sáhnout po SDS řešení.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Pavel Fric

Pavel Fric, 03. February

MuseScore

Verze notačního editoru 3.6 s důrazem na notosazbu


Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Všechny blogy »

Sophos