Acronis
přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Canonical a NetApp budou spolupracovat na cloudových řešeních

RedHat

Canonical a NetApp budou spolupracovat na cloudových řešeních

OpenStack

Společnosti Canonical a NetApp se dohodly na spolupráci. Budou společně poskytovat otevřená cloudová řešení založená na Ubuntu OpenStack a úložištích NetApp.


Firmy Canonical (tvůrce linuxové distribuce Ubuntu) a NetApp (významný světový hráč v oblasti datových úložišť a správy dat) se dohodly na spolupráci ohledně otevřených cloudových řešení (Open Cloud Solutions). Společně budou firmám a organizacím pomáhat s budováním škálovatelných a snadno spravovatelných veřejných i soukromých cloudů založených na distribuci Ubuntu, cloudové technologii OpenStack a úložištích NetApp. NetApp se také zapojí do partnerského programu pro cloud, který Canonical vytvořil s cílem řešit interoperabilitu v rámci technologie OpenStack.

„Mnoho organizací čelí výzvě budovat modely IT založené na OpenStacku a nasazovat je do produkce. Naše práce s firmou Canonical zákazníkům usnadní nasazování Ubuntu OpenStack s úložišti a řešením správy dat NetApp,‟ říká ke spolupráci Anthony Lye, viceprezident firmy NetApp. „Jsme nadšeni, že jsme součástí technického partnerského programu firmy Canonical pro OpenStack a jsme zavázáni pokračovat ve vývoji integrovaných cloudových řešení, aby se zjednodušilo nasazování IT a rychlé transformace nových nápadů z konceptů do produkce.‟

„NetApp a Canonical investovaly do toho, aby otevřená cloudová řešení založená na Ubuntu OpenStack a úložných technologiích NetApp bezproblémově fungovaly,‟ komentuje dohodu John Zannos ze společnosti Canonical. „Pomocí Juju, modelovacího nástroje firmy Canonical, mohou zákazníci jednoduše nasazovat OpenStack a úložiště a řešení správy dat NetApp. Společně zajistíme, aby mohly firmy snáze přijmout OpenStack eliminací domněnek ohledně jeho nasazování a správy.‟

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Odhalte budoucnost IT

RedHatNenechte si ujít jedinečný open source event, který se po čtyřech letech vrací do Česka v netradičním formátu.

Pokračování ...


RedHat - B

Public Relations

NetApp nabízí nejmenší HCI v podobě 2nodového storage clusteru!

ALEFNetApp HCI je přesvědčivé řešení pro moderní datová centra, které nabízí nezávislé škálování výpočetních nebo úložných uzlů, QoS pro detailní řízení výkonu aplikací, multitenantnost pro více aplikací sdílejících stejné zdroje, schopnost nezávislého škálování úložných a výpočetních zdrojů a pokročilé datové služby včetně domén replikace a ochrany.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

Acronis