přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Canonical a NetApp budou spolupracovat na cloudových řešeních

Canonical a NetApp budou spolupracovat na cloudových řešeních

OpenStack

Společnosti Canonical a NetApp se dohodly na spolupráci. Budou společně poskytovat otevřená cloudová řešení založená na Ubuntu OpenStack a úložištích NetApp.


Firmy Canonical (tvůrce linuxové distribuce Ubuntu) a NetApp (významný světový hráč v oblasti datových úložišť a správy dat) se dohodly na spolupráci ohledně otevřených cloudových řešení (Open Cloud Solutions). Společně budou firmám a organizacím pomáhat s budováním škálovatelných a snadno spravovatelných veřejných i soukromých cloudů založených na distribuci Ubuntu, cloudové technologii OpenStack a úložištích NetApp. NetApp se také zapojí do partnerského programu pro cloud, který Canonical vytvořil s cílem řešit interoperabilitu v rámci technologie OpenStack.

„Mnoho organizací čelí výzvě budovat modely IT založené na OpenStacku a nasazovat je do produkce. Naše práce s firmou Canonical zákazníkům usnadní nasazování Ubuntu OpenStack s úložišti a řešením správy dat NetApp,‟ říká ke spolupráci Anthony Lye, viceprezident firmy NetApp. „Jsme nadšeni, že jsme součástí technického partnerského programu firmy Canonical pro OpenStack a jsme zavázáni pokračovat ve vývoji integrovaných cloudových řešení, aby se zjednodušilo nasazování IT a rychlé transformace nových nápadů z konceptů do produkce.‟

„NetApp a Canonical investovaly do toho, aby otevřená cloudová řešení založená na Ubuntu OpenStack a úložných technologiích NetApp bezproblémově fungovaly,‟ komentuje dohodu John Zannos ze společnosti Canonical. „Pomocí Juju, modelovacího nástroje firmy Canonical, mohou zákazníci jednoduše nasazovat OpenStack a úložiště a řešení správy dat NetApp. Společně zajistíme, aby mohly firmy snáze přijmout OpenStack eliminací domněnek ohledně jeho nasazování a správy.‟

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

GFI Unlimited Network Security: Vícevrstvé zabezpečení sítě

GFIJsou dvě oblasti, které letos budou pro obchodní kontinuitu malých a středních firem (SMB) kriticky důležité: bezpečnost firemních sítí a elektronické pošty. Podle odhadů společnosti GFI Software přibližně 66 % SMB firem dnes čelí kybernetickým útokům a mnoho z nich tento souboj prohrává, protože mylně předpokládají zájem útočníků o větší společnosti.

Pokračování ...


GFI

Public Relations

Nové firewally Sophos XGS vylepšují kontrolu zabezpečení transportní vrstvy

Sophos XGS-SeriesSophos představil nové firewally řady XGS s pokročilou ochranou proti kybernetickým útokům, které se chlubí především vylepšenou kontrolou zabezpečení TLS (Transport Layer Security), kterou stále častěji zneužívají kyberzločinci k provádění útoků, aby zabránili jejich odhalení.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »

Kodys - Honeywell