přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Common 2012 – poptávka po příspěvcích do odborného programu

Common 2012 – poptávka po příspěvcích do odborného programu

Kdo má zájem vystoupit na odborné konferenci Common ČR a Common SR 3.-5. června 2012 v Horní Cerekvi, má ještě možnost zaslat svoji nabídku příspěvku.


Common ČR a Common SR, sdružení uživatelů technologií IBM, pořádá každoročně (střídavě v Česku a na Slovensku) odbornou konferenci. Je zaměřena jak na technologie firmy IBM, tak i na open-source software a otevřené standardy. Nejinak je tomu i letos, konference se koná v Hotelu Rustikal v Horní Cerekvi ve dnech 3. až 5. června 2012.

Kdo má zájem na konferenci vystoupit se svým příspěvkem, může do 31. března poslat sdružení nabídku. V minulých letech se mezi zajímavými tématy (z oblasti OSS a související) objevily například Google Web Toolkit, JDK 7, otevřené datové formáty nebo protokol XMPP.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog