přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Pravidla síťové neutrality jsou hotova

Pravidla síťové neutrality jsou hotova

Úřad FCC dokončil pravidla síťové neutrality, v účinnost vstoupí 20. listopadu.


reklama

Ve Federal Communication Commission dokončili dokument Preserving the Open Internet, který určuje pravidla pro síťovou neutralitu na Internetu v USA. Stalo se tak přibližně půl roku poté, co ve Velké Británii většina ISP dobrovolně přistoupila na podobná pravidla. Pravidla vstupují v účinnost 20. listopadu 2011.

Pravidla nařizují ISP, aby zveřejňovali informace o podmínkách svých služeb a jakým způsobem řídí síťové toky. Je zakázáno blokování „zákonného“ obsahu, mobilní poskytovatelé nesmějí blokovat konkurenční telefonní a videotelefonní služby. Poskytovatelé pevného připojení nesmějí bezdůvodně diskriminovat žádné síťové toky.

Nahoru

(Jako ve škole)
Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016