přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Pravidla síťové neutrality jsou hotova

Pravidla síťové neutrality jsou hotova

Úřad FCC dokončil pravidla síťové neutrality, v účinnost vstoupí 20. listopadu.


Ve Federal Communication Commission dokončili dokument Preserving the Open Internet, který určuje pravidla pro síťovou neutralitu na Internetu v USA. Stalo se tak přibližně půl roku poté, co ve Velké Británii většina ISP dobrovolně přistoupila na podobná pravidla. Pravidla vstupují v účinnost 20. listopadu 2011.

Pravidla nařizují ISP, aby zveřejňovali informace o podmínkách svých služeb a jakým způsobem řídí síťové toky. Je zakázáno blokování „zákonného“ obsahu, mobilní poskytovatelé nesmějí blokovat konkurenční telefonní a videotelefonní služby. Poskytovatelé pevného připojení nesmějí bezdůvodně diskriminovat žádné síťové toky.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...