přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Security Session 2015

Security Session 2015

Security Session

11. dubna se na FIT VUT v Brně koná konference Security Session 2015 zaměřená na bezpečnost v informatice. Na programu jsou přednášky, workshopy, soutěž a afterparty. Vstup je zdarma.


V sobotu 11. dubna 2015 od 9 hodin se na Fakultě informačních technologií Vysokého učení technického v Brně koná konference Security Session 2015. Je zaměřena na informační bezpečnost – aktuální hrozby, technologie, projekty atd. Vstup na konferenci je zdarma.

Na programu je řada přednášek, tři workshopy, soutěž o ceny od partnerů konference a po skončení oficiálního programu afterparty v restauraci Velorex. Mezi tématy přednášek jsou například problémy HTTPS, boj se spamem, soukromí na Internetu nebo dolování dat z řeči.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...