přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Soutěž VIP3: Blíží se termín pro přihlášky

POINT.X (2018-19)

Soutěž VIP3: Blíží se termín pro přihlášky

Možnost přihlásit projekty do soutěže VIP3 mají zájemci do 30. dubna 2010.


reklama

Třetí kolo soutěže pro mladé talenty VIP - Vyvíjej, Inovuj, Programuj začíná: do 30. dubna se přijímají přihlášky projektů. Každý, kdo přihlásí svůj projekt, má šanci získat finanční odměnu až do výše 50.000,- Kč. Projekt se musí věnovat vývoji nového open-source softwaru nebo vylepšovat již používaný software z oblasti internetových technologií. Celkem může být v tomto kole soutěže rozděleno až 400.000,- Kč.

Soutěž se skládá z několika fází. Soutěžící nejdříve pošlou své návrhy projektů. Z nich odborná hodnotící komise složená ze zástupce české open source komunity, akademické obce, komerční sféry, mediálního partnera a Laboratoří CZ.NIC vybere ty, které postoupí do další fáze. Těm současně určí i hodnotící kritéria. Poté začne samotná realizace vybraných projektů, po níž bude následovat prezentace soutěžících, vyhodnocení a ocenění výherců.

K registraci je určen formulář na stránkách sdružení CZ.NIC, které je pořadatelem soutěže. Více informací o soutěži včetně harmonogramu je pak k dispozici na stránce soutěže. Mediálním partnerem soutěže je LinuxEXPRES, partnerem soutěže je Liberix, o.p.s.

Nahoru

Odkazy

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Spolupracuji s obecně prospěšnou společností Liberix, školím LibreOffice, WordPress, rozumím open source.


  • Distribuce: Xubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: Xfce

| proč linux | blog