přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Videozáznamy z konference OpenAlt 2015

Videozáznamy z konference OpenAlt 2015

OpenAlt

Videozáznamy z letošního ročníku brněnské konference OpenAlt jsou již k dispozici. Pokud jste tedy na konferenci nebyli nebo jste sledovali jiné přednášky, můžete se podívat na video.


Nedávná konference OpenAlt 2015, která se konala na FIT VUT v Brně, doslova překypovala přednáškami a workshopy, probíhaly v osmi paralelních streamech. O to důležitější je tedy možnost podívat se na videozáznamy, protože i kdo se konference zúčastnil, nemohl rozhodně stihnout víc než malou část celého programu.

Videozáznamy z konference byly nyní zveřejněny. Můžete se tedy podívat například na kontejnerizaci aplikací, těžbu dat z webových stránek, operační systém pro roboty, prostředí Plasma Mobile, open-sourcing pečení chleba nebo střelecký simulátor HomeLESS.

Jiří Folta ukazuje pečení kváskového chleba (videozáznam z OpenAltu) Jiří Folta ukazuje pečení kváskového chleba (videozáznam z OpenAltu)

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog