přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, World IPv6 Day 2012: Zpátky ni krok!

World IPv6 Day 2012: Zpátky ni krok!

Letos se zopakuje Světový den IPv6. Po přechodu na IPv6 ale už dotyčné subjekty technologii nevypnou.


reklama

V loňském roce se 8. června konal Světový den IPv6 (World IPv6 Day). K tomuto dni mnoho velkých i malých firem a organizací aktivovalo podporu protokolu IPv6 – s tím, že bude po celý den běžet, pak ji buď ponechají, anebo vypnou; podle toho, jaké budou zkušenosti s provozem. Den byl úspěšný, obecně se neobjevovaly významnější problémy s provozem IPv6.

Letos se akce zopakuje, a to 6. června. Rozdíl ale bude v tom, že účastníci IPv6 zapnou a už ho nechají v provozu. Proto také akce ponese specifický název World IPv6 Launch, tedy „světové spuštění IPv6“. Akci podporuje a zúčastní se jí řada světových poskytovatelů připojení (např. AT&T, Comcast nebo Free Telecom), výrobců hardwaru (Cisco, D-Link) i poskytovatelů služeb (Google, Facebook, Yahoo! atd.).

Nahoru

(Jako ve škole)
Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016