přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, World IPv6 Day 2012: Zpátky ni krok!

World IPv6 Day 2012: Zpátky ni krok!

Letos se zopakuje Světový den IPv6. Po přechodu na IPv6 ale už dotyčné subjekty technologii nevypnou.


V loňském roce se 8. června konal Světový den IPv6 (World IPv6 Day). K tomuto dni mnoho velkých i malých firem a organizací aktivovalo podporu protokolu IPv6 – s tím, že bude po celý den běžet, pak ji buď ponechají, anebo vypnou; podle toho, jaké budou zkušenosti s provozem. Den byl úspěšný, obecně se neobjevovaly významnější problémy s provozem IPv6.

Letos se akce zopakuje, a to 6. června. Rozdíl ale bude v tom, že účastníci IPv6 zapnou a už ho nechají v provozu. Proto také akce ponese specifický název World IPv6 Launch, tedy „světové spuštění IPv6“. Akci podporuje a zúčastní se jí řada světových poskytovatelů připojení (např. AT&T, Comcast nebo Free Telecom), výrobců hardwaru (Cisco, D-Link) i poskytovatelů služeb (Google, Facebook, Yahoo! atd.).

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog