přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Shop.qcm.cz rozšiřuje nabídku produktů VMware

Shop.qcm.cz rozšiřuje nabídku produktů VMware

Sada produktů od společnosti VMware byla rozšířena o speciální nabídku pro vzdělávací a školskou oblast.


K dispozici jsou nejnovější verze virtualizačního softwaru pro stanice (VMware Workstation 5.5 a VMware ACE) i pro servery (VMware GSX Server).

„Věříme, že tato speciální nabídka osloví školy a vzdělávací instituce v České Republice. Technologie společnosti Vmware umožňují snížit náklady na firemní infrastrukturu na minimum a nabízejí vysoký výkon a také bezpečnost,“ uvedl obchodní ředitel Milan Woff.

Produkt VMware Workstation je určen pro stanice a díky němu je možné hostovat libovolné operační systémy na Linuxu nebo OS Windows. K dispozici je zdarma WMware Player určený pro spouštění obrazů s operačními systémy, který je možné distribuovat například studentům. VMware Worstation, který je určen pro vytváření těchto obrazů, je k dispozici (podobně jako všechny produkty firmy VMware) pro Linux i Windows v akční ceně pro akademické instituce.

Pro firmy je v nabídce také VMware ACE, jenž poskytuje prostředky pro konzistentní, bezpečnou a rychlou tvorbu a distribuci virtuálních klientských stanic standardu PC. Jeho nasazení dovoluje rychle připravovat odpovídající pracovní prostředí pro různé skupiny koncových uživatelů a studentů, jejichž potřebám mohou vyhovět předem připravené specifické konfigurace virtuálních počítačů s příslušným operačním systémem a vnitropodnikovými aplikacemi. VMware ACE manager včetně čtyř klientů je školám k dispozici už za 14 364,- Kč bez DPH, další licence jsou také v akci za cenu 1 435,- Kč bez DPH.

V nabídce je i produkt GSX Server v akci s hardware od firmy Sun. GSX server je určen pro středně velké firmy s hostujícími systémy Linux a Windows.http://shop.qcm.cz/catalog/

NABÍDKA PRODUKTŮ VMWARE

Nahoru

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Zapletal

Lukáš Zapletal

Senior Software Engineer @ Red Hat


  • Distribuce: Fedora

| blogPublic Relations

Český startup umožňuje automatické investování

PortuPortu je první online automatizovaná investiční platforma v Česku. Sestaví vám portfolio na míru a vy se nemusíte o nic starat – jen sledovat, jak vaše peníze pracují za vás.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 26. leden

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. prosinec

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Pavel Fric

Pavel Fric, 23. říjen

Nové motivy pro přehrávač Sayonara

Pomozte rozšířit možnost měnit vzhled programu za běhu


Všechny blogy »

eXo space