přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Shop.qcm.cz rozšiřuje nabídku produktů VMware

Shop.qcm.cz rozšiřuje nabídku produktů VMware

Sada produktů od společnosti VMware byla rozšířena o speciální nabídku pro vzdělávací a školskou oblast.


K dispozici jsou nejnovější verze virtualizačního softwaru pro stanice (VMware Workstation 5.5 a VMware ACE) i pro servery (VMware GSX Server).

„Věříme, že tato speciální nabídka osloví školy a vzdělávací instituce v České Republice. Technologie společnosti Vmware umožňují snížit náklady na firemní infrastrukturu na minimum a nabízejí vysoký výkon a také bezpečnost,“ uvedl obchodní ředitel Milan Woff.

Produkt VMware Workstation je určen pro stanice a díky němu je možné hostovat libovolné operační systémy na Linuxu nebo OS Windows. K dispozici je zdarma WMware Player určený pro spouštění obrazů s operačními systémy, který je možné distribuovat například studentům. VMware Worstation, který je určen pro vytváření těchto obrazů, je k dispozici (podobně jako všechny produkty firmy VMware) pro Linux i Windows v akční ceně pro akademické instituce.

Pro firmy je v nabídce také VMware ACE, jenž poskytuje prostředky pro konzistentní, bezpečnou a rychlou tvorbu a distribuci virtuálních klientských stanic standardu PC. Jeho nasazení dovoluje rychle připravovat odpovídající pracovní prostředí pro různé skupiny koncových uživatelů a studentů, jejichž potřebám mohou vyhovět předem připravené specifické konfigurace virtuálních počítačů s příslušným operačním systémem a vnitropodnikovými aplikacemi. VMware ACE manager včetně čtyř klientů je školám k dispozici už za 14 364,- Kč bez DPH, další licence jsou také v akci za cenu 1 435,- Kč bez DPH.

V nabídce je i produkt GSX Server v akci s hardware od firmy Sun. GSX server je určen pro středně velké firmy s hostujícími systémy Linux a Windows.http://shop.qcm.cz/catalog/

NABÍDKA PRODUKTŮ VMWARE

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Zapletal

Lukáš Zapletal

Senior Software Engineer @ Red Hat


  • Distribuce: Fedora

| blogPublic Relations

Vysvětleme si internet

TELE3Možná jste až do této chvíle vůbec netušili, že existuje něco jako DNS servery. A to navzdory tomu, že se s těmito při používání internetu dnes a denně setkáváte a nemůže tomu být ani jinak. Protože nebýt těchto, nebyl by internet internetem.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

SOLIDWORKS