přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Shop.qcm.cz rozšiřuje nabídku produktů VMware

Shop.qcm.cz rozšiřuje nabídku produktů VMware

Sada produktů od společnosti VMware byla rozšířena o speciální nabídku pro vzdělávací a školskou oblast.


K dispozici jsou nejnovější verze virtualizačního softwaru pro stanice (VMware Workstation 5.5 a VMware ACE) i pro servery (VMware GSX Server).

„Věříme, že tato speciální nabídka osloví školy a vzdělávací instituce v České Republice. Technologie společnosti Vmware umožňují snížit náklady na firemní infrastrukturu na minimum a nabízejí vysoký výkon a také bezpečnost,“ uvedl obchodní ředitel Milan Woff.

Produkt VMware Workstation je určen pro stanice a díky němu je možné hostovat libovolné operační systémy na Linuxu nebo OS Windows. K dispozici je zdarma WMware Player určený pro spouštění obrazů s operačními systémy, který je možné distribuovat například studentům. VMware Worstation, který je určen pro vytváření těchto obrazů, je k dispozici (podobně jako všechny produkty firmy VMware) pro Linux i Windows v akční ceně pro akademické instituce.

Pro firmy je v nabídce také VMware ACE, jenž poskytuje prostředky pro konzistentní, bezpečnou a rychlou tvorbu a distribuci virtuálních klientských stanic standardu PC. Jeho nasazení dovoluje rychle připravovat odpovídající pracovní prostředí pro různé skupiny koncových uživatelů a studentů, jejichž potřebám mohou vyhovět předem připravené specifické konfigurace virtuálních počítačů s příslušným operačním systémem a vnitropodnikovými aplikacemi. VMware ACE manager včetně čtyř klientů je školám k dispozici už za 14 364,- Kč bez DPH, další licence jsou také v akci za cenu 1 435,- Kč bez DPH.

V nabídce je i produkt GSX Server v akci s hardware od firmy Sun. GSX server je určen pro středně velké firmy s hostujícími systémy Linux a Windows.http://shop.qcm.cz/catalog/

NABÍDKA PRODUKTŮ VMWARE

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Zapletal

Lukáš Zapletal

Senior Software Engineer @ Red Hat


  • Distribuce: Fedora

| blogPublic Relations

Urychlování technologických inovací s úložištěm NAS uznávaným již 10 let

WDProduktová řada disků WD Red, které jsou speciálně určeny a optimalizovány pro využití v NAS zařízeních, slaví v letošním roce 10. výročí svého vzniku. To je příležitost, připomenout si, co disky WD Red, WD Red Pro a WD Red Plus umí a jaké jsou mezi nimi rozdíly.

Pokračování ...Public Relations

3Dconnexion zve na svůj stánek na veletrhu MSV 2022

3DconnexionNavštivte stánek 3Dconnexion během Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně a vyzkoušejte ergonomické nástroje pro práci s CAD/CAM. Na stánku na vás čeká mj. tombola o sadu SpaceMouse Enterprise Kit2 a také atraktivní slevový poukaz v hodnotě 20 % na nákup v e-shopu! Specialisté 3Dconnexion se na vás těší v pavilonu P na stánku 015 ve dnech 4.–7. 10. 2022.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »