přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Firefox 77: téměř beze změn

Firefox 77: téměř beze změn

Firefox_logo.png

Kadence měsíčního vydávání Firefoxu je obdivuhodná, ale na druhou stranu to znamená, že každé vydání není tak akční, jak jsme zvyklí.


Příkladem naprosto nezajímavého vydání může být právě Firefox 77. Téměř skoro všechny změny se odehrály na pozadí aplikace. Přesto stojí za to vědět něco o verzi prohlížeče, kterou používáte.

Teď novinka, která se našim končinám prozatím vyhnula. Pokud máte rádi integraci Firefoxu se službou Read-it-later Pocket a náhodou procházíte web z Velké Británie, můžete si konečně konečně „užít“ ty nejlepší příběhy na webu “pokaždé, když otevřete novou kartu. Bohužel pro většinu z nás, kteří necestujeme často do Velké Británie nic zajímavého.

Teď se konečně dostáváme k novinkám i pro nás. Firefox 77 usnadňuje prohlížení a správu webových certifikátů prostřednictvím nové  about:certificate stránky, která je užitečná.

Navíc s novou verzí získáme obvyklé množství oprav zabezpečení a vylepšení výkonu (webrender pro více uživatelů Windows, což se Linuxu zase netýká). Celkově lze toto vydání nazvat jako údržbové a pro běžné uživatele naprosto beze změn.  

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Tomáš Pospíšil

Jsem nadšenec do open-source technologií a zajímám se o vše ve světě Linuxu a *BSD.


  • Distribuce: Gentoo
  • Grafické prostředí: KDEPublic Relations

Vysvětleme si internet

TELE3Možná jste až do této chvíle vůbec netušili, že existuje něco jako DNS servery. A to navzdory tomu, že se s těmito při používání internetu dnes a denně setkáváte a nemůže tomu být ani jinak. Protože nebýt těchto, nebyl by internet internetem.

Pokračování ...Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

SOLIDWORKS