přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Obnovte ztracená data pomocí nástroje EaseUS Data Recovery Wizard Free

E LINKX

Obnovte ztracená data pomocí nástroje EaseUS Data Recovery Wizard Free

EaseUS Data Recovery Wizard Free

Bezplatná aplikace Data Recovery Wizard Free od společnosti EaseUS je nejpoužívanějším softwarem, pokud jde o získání ztracených dat, ať už se jedná o data z pevného disku PC, paměťovou SD kartu, CF kartu, Apple desktop nebo MacBook. Tento software je vhodný pro nasazení ve firmě i pro individuální použití. Data Recovery se každým rokem upgraduje a nová verze pro rok 2018 byla právě vydána.


Ztratili jste nehodou nebo vlastní nešikovností fotografie, soubory, hudební soubory, e-maily nebo jakýkoli typ dokumentu? Je to vždy velmi stresující situace, když si myslíme, že naše data byla už navždy vymazána.

Software Data Recovery Wizard Free vznikl proto, abychom se již nemuseli starat, jak a proč jsou data smazána, protože na příčině ztráty dat nezáleží. Data Recovery je vytvořen tak, že během krátké doby můžeme mít svá ztracená data bez problémů zpět. Pro obnovu dat jsou zapotřebí pouze tři jednoduché kroky.

Jak snadné je tento software pro obnovu dat použít?

Na rozdíl od jiného softwaru pro obnovu dat stačí Data Recovery od EaseUS jen mrknutí oka a ztracená data jsou zpět. Stačí tři hlavní kroky, kterými jsou spuštění, skenování a obnovení. V okamžiku, kdy si stáhnete software, dostanete i návod na to, jak budete moci obnovit data, takže nebudete muset hledat, kde začít. Nezapomeňte, že tento software pro obnovu dat je zdarma, takže jej stačí stáhnout.

Poté spusťte software pro obnovu dat a najděte tlačítko, které vám umožní skenovat jednotku (disk, nebo kartu), na které byla vaše ztracená data. Spusťte skenování disku kliknutím na toto tlačítko a proběhne nejprve rychlé skenování. Automaticky po rychlém skenování začne hluboké skenování.

Výsledky hlubokého skenování

Proces hlubokého skenování je určen k hledání dalších souborů, které by bylo možno obnovit. Všechny soubory k obnovení se zobrazí po ukončení hlubokého skenování a jediné, co musíte udělat, je vybrat soubor, který jste ztratili a chcete jej obnovit. Poté stisknutím tlačítka obnovíte soubor zpět do zařízení. Nejdůležitější věc, kterou byste si měli pamatovat, je neobnovovat soubor na stejný disk, na kterém byl soubor předtím, než jste jej ztratili. V takové případě by došlo k chybě v procesu obnovy.

Závěr

Obnova pevného disku je nyní snazší. Pokud jste ztratili důležité dokumenty, můžete je snadno a zdarma získat zpět. Software pro obnovu dat EaseUS Data Recovery Wizard Free má tisíce uživatelů, které zbavil problémů spojených se ztrátou důležitých souborů. Nejnovější verze je nyní k dispozici a můžete ji získat tak snadno. Jedná se o vynikající software, který dokáže obnovit až 2 GB dat. Mnoho zákazníků používá tento software už řadu let. Buďte si jisti, že ani vy nebudete litovat, jakmile jej použijete.

Nahoru

Příspěvky

Obnovte ztracená data pomocí nástroje EaseUS Data Recovery Wizard Free
Karel Novák 24. 09. 2019, 18:02:39
Odpovědět  Odkaz 
Napsal jste návod pro program Easeus Data Recovery Wizard a v něm uvádíte, že obnovované soubory se mají uložit jinam. Prosím kde je tam ta možnost volby, jaké je to tlačítko, nic jsem tam nenašel. Děkuji za pomoc na můj mail: noels@volny.cz Karel

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

inzerce
Public Relations

Vysvětleme si internet

TELE3Možná jste až do této chvíle vůbec netušili, že existuje něco jako DNS servery. A to navzdory tomu, že se s těmito při používání internetu dnes a denně setkáváte a nemůže tomu být ani jinak. Protože nebýt těchto, nebyl by internet internetem.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

SOLIDWORKS