přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Podpořte svůj oblíbený systém

Podpořte svůj oblíbený systém

logo_distribuce_roku_2009.png

AbcLinuxu.cz vyhlašuje po desáté anketu o nejoblíbenější distribuci. Podpořte tedy hlasováním svůj oblíbený systém a nezapomeňte informovat také členy rodiny a známé. Ale anketa není jediná akce, na kterou bychom vás chtěli upozornit.


Anketa o distribuci

V anketě se hlasuje o tom, které systémy rádi používáte, za jakých okolností a na jakých počítačích. Cenné jsou informace také o vás samotných - zda jste muž či žena, jaké máte vzdělání apod. Je to jedna z cest, jak získat alespoň rámcové informace o českých a slovenských uživatelích Linuxu. Hlasování probíhá do 5. června 2009.

  • Anketa o distribuci 2009

Pokud si chcete připomenout vlastnosti distribucí a dalších systémů, následuje krátký výběr našich recenzí:

Chyťte chybu a vyhraje

Software - a linuxový také - obsahuje kromě mnoha sexy vlastností také nesexy chyby. Jsou tam a čekají, aby vás překvapily. Zkuste překvapit vy je - hledejte je, odhalte je, nahlaste je. Hlášení chyb je velmi důležitá aktivita, protože nenahlášená chyba je neopravitelná chyba. Není to jednoduchá činnost, právě proto portál AbcLinuxu.cz vyhlásil soutěž. A nám se líbí, tak se přidáváme.

Každý, kdo nahlásí chybu v nějakém projektu a tuto informaci zadá do formuláře na AbcLinuxu.cz, účastní se losování o ceny. Neváhejte - pomůžete tak svému programu, procvičíte si angličtinu (ani vývojáři často nejsou rodilí mluvčí a anglicky komunikují "různě") a ještě můžete vyhrát. Pokud se ukáže, že má podobná akce smysl (=bude dost účastníků), připravíme další soutěžní kola. Akce trvá do 15. května 2009.

  • Bug Hunt aneb reportujte chyby a vyhrajte v soutěži

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...