přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Podpořte svůj oblíbený systém

Podpořte svůj oblíbený systém

logo_distribuce_roku_2009.png

AbcLinuxu.cz vyhlašuje po desáté anketu o nejoblíbenější distribuci. Podpořte tedy hlasováním svůj oblíbený systém a nezapomeňte informovat také členy rodiny a známé. Ale anketa není jediná akce, na kterou bychom vás chtěli upozornit.


Anketa o distribuci

V anketě se hlasuje o tom, které systémy rádi používáte, za jakých okolností a na jakých počítačích. Cenné jsou informace také o vás samotných - zda jste muž či žena, jaké máte vzdělání apod. Je to jedna z cest, jak získat alespoň rámcové informace o českých a slovenských uživatelích Linuxu. Hlasování probíhá do 5. června 2009.

  • Anketa o distribuci 2009

Pokud si chcete připomenout vlastnosti distribucí a dalších systémů, následuje krátký výběr našich recenzí:

Chyťte chybu a vyhraje

Software - a linuxový také - obsahuje kromě mnoha sexy vlastností také nesexy chyby. Jsou tam a čekají, aby vás překvapily. Zkuste překvapit vy je - hledejte je, odhalte je, nahlaste je. Hlášení chyb je velmi důležitá aktivita, protože nenahlášená chyba je neopravitelná chyba. Není to jednoduchá činnost, právě proto portál AbcLinuxu.cz vyhlásil soutěž. A nám se líbí, tak se přidáváme.

Každý, kdo nahlásí chybu v nějakém projektu a tuto informaci zadá do formuláře na AbcLinuxu.cz, účastní se losování o ceny. Neváhejte - pomůžete tak svému programu, procvičíte si angličtinu (ani vývojáři často nejsou rodilí mluvčí a anglicky komunikují "různě") a ještě můžete vyhrát. Pokud se ukáže, že má podobná akce smysl (=bude dost účastníků), připravíme další soutěžní kola. Akce trvá do 15. května 2009.

  • Bug Hunt aneb reportujte chyby a vyhrajte v soutěži

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz