SUSE bonus leaderboard
přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, SUSE spustilo registrace na SUSECON 2019

CADservis

SUSE spustilo registrace na SUSECON 2019

susecon.png

Inovace ze světa open source, novinky z oblasti digitální transformace, další zajímavé technologie, přednášky rozdělené dle odbornosti a další bohatý program nabídne SUSECON 2019 v americkém Nashvillu.


Sloganem „My kind of open“ tedy „Můj způsob otevřenosti“, který je také jedním z hlavních témat nadcházejícího ročníku konference SUSECON 2019, zahájila společnost SUSE registrace účastníků na svoji tradiční akci. Celosvětová konference SUSECON 2019 se uskuteční 1. až 5. dubna 2019 v Nashvillu, v americkém státě Tennessee.

„SUSECON za poslední léta vyrostl na trojnásobně velkou akci, zároveň si však drží svou jedinečnou atmosféru a energii, která vychází z kultury SUSE,“ říká Michael Miller, prezident oddělení pro strategii, strategická partnerství a marketing v SUSE. „SUSECON kombinuje vysoce kvalitní technický obsah s naším otevřeným přístupem k obchodním vztahům a naším závazkem k open source komunitám a vývoji – to vše ve spojení s obchodním modelem, který pomáhá zákazníkům a partnerům uspět. O to více než kdy jindy je však k IT organizacím kritičtější. SUSECON 2019 ukáže technické prezentace, které půjdou do hloubky, praktické ukázky za přítomnosti účastníků konference a v neposlední řadě poskytne přímý přístup k ředitelům a technologickým expertům, kteří poskytnou jasný pohled na to, co nyní přichází a co to znamená pro budoucnost firem v nadcházející digitální éře.“

Proměna a vývoj IT vyžadují nové technologie jako Kubernetes, flexibilní a škálovatelná řešení pro řízení IoT zařízení a dat, která sbírají, a zároveň i umělou inteligenci a strojové učení poháněné superpočítači. Na programu SUSECONu jsou právě tato témata a samozřejmě i další open source technologie a řešení, která pomáhají firmám úspěšně budovat modulární a agilní infrastruktury s použitím multi/hybrid cloud přístupů, které vyplňují mezeru mezi tradičním IT a IT budoucnosti.

Až do 25. listopadu 2018 je možné posílat materiály v rámci přihlášky na SUSECON.

Více informací o SUSECONu, včetně registračního formuláře a možnostech sponzoringu naleznete na www.susecon.com.

SUSECON2019.png

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blog


Tagy