přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, SUSE spustilo registrace na SUSECON 2019

SUSE spustilo registrace na SUSECON 2019

susecon.png

Inovace ze světa open source, novinky z oblasti digitální transformace, další zajímavé technologie, přednášky rozdělené dle odbornosti a další bohatý program nabídne SUSECON 2019 v americkém Nashvillu.


Sloganem „My kind of open“ tedy „Můj způsob otevřenosti“, který je také jedním z hlavních témat nadcházejícího ročníku konference SUSECON 2019, zahájila společnost SUSE registrace účastníků na svoji tradiční akci. Celosvětová konference SUSECON 2019 se uskuteční 1. až 5. dubna 2019 v Nashvillu, v americkém státě Tennessee.

„SUSECON za poslední léta vyrostl na trojnásobně velkou akci, zároveň si však drží svou jedinečnou atmosféru a energii, která vychází z kultury SUSE,“ říká Michael Miller, prezident oddělení pro strategii, strategická partnerství a marketing v SUSE. „SUSECON kombinuje vysoce kvalitní technický obsah s naším otevřeným přístupem k obchodním vztahům a naším závazkem k open source komunitám a vývoji – to vše ve spojení s obchodním modelem, který pomáhá zákazníkům a partnerům uspět. O to více než kdy jindy je však k IT organizacím kritičtější. SUSECON 2019 ukáže technické prezentace, které půjdou do hloubky, praktické ukázky za přítomnosti účastníků konference a v neposlední řadě poskytne přímý přístup k ředitelům a technologickým expertům, kteří poskytnou jasný pohled na to, co nyní přichází a co to znamená pro budoucnost firem v nadcházející digitální éře.“

Proměna a vývoj IT vyžadují nové technologie jako Kubernetes, flexibilní a škálovatelná řešení pro řízení IoT zařízení a dat, která sbírají, a zároveň i umělou inteligenci a strojové učení poháněné superpočítači. Na programu SUSECONu jsou právě tato témata a samozřejmě i další open source technologie a řešení, která pomáhají firmám úspěšně budovat modulární a agilní infrastruktury s použitím multi/hybrid cloud přístupů, které vyplňují mezeru mezi tradičním IT a IT budoucnosti.

Až do 25. listopadu 2018 je možné posílat materiály v rámci přihlášky na SUSECON.

Více informací o SUSECONu, včetně registračního formuláře a možnostech sponzoringu naleznete na www.susecon.com.

SUSECON2019.png

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Doba datové komunikace a její bezpečnost „teorie versus praxe“

ENIGMAOče­ká­vá se, že v roce 2025 bude 80 % veš­ke­rých B2B obchod­ních inter­ak­cí mezi doda­va­te­li a kupu­jí­cí­mi usku­teč­ně­no pomo­cí digi­tál­ních kaná­lů. Pro zabez­pe­če­ní dat byla vždy důle­ži­tou sou­čás­tí i bez­peč­ná komu­ni­ka­ce.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »

Tagy