přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Humble Indie Bundle: Revenge of the Titans

Control

Humble Indie Bundle: Revenge of the Titans

revenge_of_the_titans.png

Pomsta titánů je další hrou z balíčku Humble Indie Bundle 2. Moc se mi nelíbila.


reklama

Revenge of the Titans je hra, které jsem moc neporozuměl. Něco stavíte, to něco vyrábí, pak se to s něčím střílí. Prostě nic pro mě. Za zmínku ale stojí, že její vývojáři na základě výsledku Humble Indie Bundle vydají (nebo už vydali) hru jako open source. Pro vaši představu přikládám video:

Pokud vás zajímá nějaký kladný názor, přečtěte si první komentář.

Nahoru

Odkazy

Příspěvky

Humble Indie Bundle: Revenge of the Titans
Ondřej Profant 15. 01. 2011, 10:32:27
Odpovědět  Odkaz 
Tak musím s autorem nesouhlasit. Tato hra mě zcela chytla - má jedinečnou dynamiku. Také je prošpikována zajímavými vtipy. Na nic si nehraje, je to hra typu postav toho, co nejvíc a vyhraj - což se může zdát prosté, ale zároveň je taková 1/3 her.

Zajímavým prvkem je, že vše vyžaduje vaší přítomnost, čili hráč musí stále někde něco aktivně dělat (u spousty her tohoto typu stačí být silný a pak už vyhráváte sám).

Grafika je jednoduchá, ale v některých místech velmi detailní, res. zachycuje nějaké detaily, které skvěle podkreslují atmosféru.

Sečteno a podtrženo je to jednoduchá a přitom sympatická strategie. Něco, co člověk může kdykoliv vytáhnout a vystřílet pár titánů.

I když je pravda, že hry z HIB se tímto vyznačují. Jsou mnohem chytlavější než by se mohlo zdát. Navíc třeba u té hudby se nesnaží vymýšlet něco vlastního, ale využijí klasiku či motivy z ní, které jsou působivé.
Miroslav Hrončok Re:Humble Indie Bundle: Revenge of the Titans
Miro Hrončok 15. 01. 2011, 15:42:19
Odpovědět  Odkaz 
Vždyť já jsem nikdy neřekl, že je ta hra špatné, nemáš s čím nesouhlasit, jen, že mi nesedla.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Miroslav Hrončok

Miroslav Hrončok

Linux používám od roku 2004, aktivně se o něj zajímám od roku 2007, kdy jsem napsal svůj první článek pro LinuxEXPRES. Od roku 2009 jsem pracoval pro Liberix jako redaktor LinuxEXPRESu, od roku 2011 do konce roku 2012 jako jeho šéfredaktor. Nyní pracuji v Red Hatu, kde rozšiřuji distribuci Fedora o nové balíčky. Zároveň studuji na FIT ČVUT, kde se zabývám 3D tiskem a vyučuji několik předmětů. Spoluorganizuji pražskou konferenci LinuxDays a aktivně se účastním mnoha dalších českých linuxových akcí, jako přednášející nebo jako výpomoc.


  • Distribuce: Fedora
  • Grafické prostředí: Xfce

| blog