přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Silver Tree - těšme se, nová 3D RPG na obzoru

POINT.X (2018-19)

Silver Tree - těšme se, nová 3D RPG na obzoru

Silver Tree je 3D RPG od klíčových vývojářů velmi povedené tahové strategie Bitva o Wesnoth. Ač se zdá být vývoj hry teprve v počátku, dle screenshotů uveřejněných na domovské stránce projektu se rozhodně máme na co těšit.


reklama

Domovskou stránku Silver Tree naleznete na adrese  http://www.silvertreerpg.org/. Hra je nabízena ke stažení v podobě zdrojového kódu, pro MacOSX a Windows.

Sám jsem si hru ještě nenainstaloval a prozatím se spokojil s screenshoty. Vypadají nádherně. Budu-li mít trochu volného času, hru si vyzkouším.

Nahoru

Příspěvky

Martin Šín Silver Tree - těšme se, nová 3D RPG na obzoru
Martin Šín 30. 11. 2007, 12:38:56
Odpovědět  Odkaz 
Ani ji neinstaluj. Hra zatím není ve stádiu, kdy by se dala nazvat hratelnou... Zdrojové soubory nešli zkompilovat a cvs verze je opravdu jen vývojovou verzí. ;-)
Silver Tree - těšme se, nová 3D RPG na obzoru
LuFa 30. 11. 2007, 13:38:00
Odpovědět  Odkaz 
Díky Martine za info. Chvíli tedy počkám. Na hru se moc těším.
Josef Vanžura Silver Tree - těšme se, nová 3D RPG na obzoru
gindar 1. 12. 2007, 11:19:42
Odpovědět  Odkaz 
Škoda, škoda, škoda ... (nejde o skrytou reklamu). Dělají to lidi z Wesnothu, s jejich nouhau by mohli stvořit něco pikantnějšího. Zdá se mi, že klasické RPG hry už nikdo nechce dělat. Nějaký ten vydřený příběh, trochu té atmosféry vše v 3D, hollywoodské efekty, kotel akce a máme tu rPG (čti erpégé s malým r). Kde jsou Baldurovy brány, plejnskejpy, Bard's tale. Dejte mi RPG!! *vzlyk*

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Faltýnek

Lukáš Faltýnek

Vystudoval informační management na Univerzitě Hradec Králové. Pracuje jako analytik/programátor. Láskou k počítačům vzplanul v roce 1986, kdy dostal svůj první počítač Atari 800 XL. S Unixem se poprvé setkal před dvanácti lety. Chvíli nato pak s Linuxem, který si pro jeho svobodu zamiloval. Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří literatura, kinematografie a cestování.


  • Distribuce: Ubuntu

| blog