přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Jak nastavit výchozího emailoveho klienta ve Firefoxu 3

Jak nastavit výchozího emailoveho klienta ve Firefoxu 3

Jiná doba, jiný postup ...


Kdysi jsem napsal návod Jak nastavit emailového klienta ve Firefoxu. Bohužel s nástupem nové verze (Firefox 3), mi moje nastavení přestalo fungovat a tak jsem hledal jak to znovu zprovoznit.

Je vidět, že doba pokročila a tak to dnes půjde snad jednodušeji, rychleji, no prostě lépe a i když nevím proč to vlastně přestalo fungovat, není problém to nastavit znovu...Takže v nabídce Úpravy - Předvolby běžte na kartu Aplikace. Do políčka Hledat napište mailto.No a jako akce zvolte: Vždy se dotázat. Svoji volbu pak potvrďte tlačítkem Zavřít.Výsledek vidíte na následujícím obrázku:

firefox1.png

Na Internetu si najděte nějaký odkaz s adresou a klikněte na něj. Vyskočí vám nabídka, ve které můžete kliknout na tlačítko Zvolit a vybrat tak požadovanou aplikaci.Také je dobré zaškrtnout volbu Pamatovat si tuto volbu ... tak, aby si vámi zvolenou akci Firefox zapamatoval.

firefox2.png Co dál? Pokud používáte např. Gmail, můžete zkusit tento návod: http://lifehacker.com/392287/set-firefox-3-to-launch-gmail-for-mailto-links. Toť vše. ;-)

Nahoru

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Martin Šín

Martin Šín

Martin Šín (*1980) vystudoval pedagogickou fakultu a nyní pracuje jako učitel matematiky a výpočetní techniky na střední škole. Ve volném čase překládá a také hraje hry (ani jedno mu příliš nejde). V práci se snaží prosazovat open-source programy.


  • Distribuce: Debian

| proč linuxPublic Relations

Propojování hardwaru a softwaru, které opravdu baví

Eva FišerováKdyby před pár lety nenavštívila veletrh pracovních příležitostí, pravděpodobně by Eva Fišerová, v té době ještě studentka matematiky na Západočeské univerzitě v Plzni, o práci ve společnosti Siemens Advanta nikdy neuvažovala. Tato firma jí však, jak se říká, padla do oka. Nyní v ní pracuje již třetím rokem a s náplní práce i pracovními podmínkami je nadmíru spokojená.

Pokračování ...Public Relations

„Hackněte“ cenu za telefon Nokia 7.2. Ušetříte polovinu ceny!

NokiaNokia 7.2Sháníte dobře vybavený telefon? Střední třídu se všemi funkcemi, špičkovým fotoaparátem a perfektní výbavou? A přitom byste se rádi dostali pod pět tisíc korun? Nebo dokonce pod tři a půl tisíce korun? Máme pro vás skvělý tip, jen si musíte pospíšit!

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »


Public Relations

Windows 10 Genuine Lifetime License pouze €12 (315 Kč), skvělé slevy až 91 %!

Windows 10Přestože už tu bude co nevidět systém Windows 11, je nyní ten správný čas na získání Windows 10, protože všichni současní majitelé Windows 10 již brzy dostanou bezplatný upgrade na Windows 11.

Pokračování ...