Acronis
přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, LinuxEXPRES do vašeho Kindlu, lépe a radostněji

RedHat

LinuxEXPRES do vašeho Kindlu, lépe a radostněji

kindle3.jpg

Podle zpětné vazby našich čtenářů, kteří si nechají zasílat nové články do čtečky Amazon Kindle, nyní ve spolupráci s kindly.cz vylepšujeme tuto službu.


Ze zpětné vazby odběratelů našich článků do čtečky Amazon Kindle vyplynulo, že máte zájem o to, dostávat články v podobě periodika, nikoli jednotlivých knih. Shodou okolností jsme byli osloveni webem kindly.cz, který nám toto nabídl. Po mírném ladění je teď tato verze odběru článků zprovozněna a stará metoda je vypnuta.

Nová registrace

Omlouváme se drobnou komplikaci, ale je potřeba odběr znovu zaregistrovat. Ve správě vašeho Kindlu povolte příjem článků z adresy @kindly.cz.

Povolení adresy @kindly.cz Povolení adresy @kindly.cz

Pak přejděte na správu účtu na kindly.cz (používá se účet od Googlu), vyplňte svou Kindle adresu, najděte LinuxEXPRES a nastavte si, jak často a kdy chcete naše články do čtečky dostávat. To je vše. Případné nedostatky můžete hlásit do komentářů pod tento článek. Pokud jej čtete v Kindlu, najdete jej na zkrácené adrese bit.ly/lekindle.

Pokud vlastníte Kindle 3G, nezapomeňte, že doručování souborů přes Whispernet/3G je zpoplatněno. Chcete-li se poplatkům vyhnout, zadejte jako doručovací adresu jmeno@free_kindle_com místo jmeno@kindle_com. Soubor vám pak bude doručen zdarma, jakmile se připojíte k WiFi síti.

Nové chování článků v Kindlu

Pozor, až vám do čtečky dorazí sedmý díl s LinuxEXPRESem, ten nejstarší bude smazán. Můžete tomu zamezit, u každého dílu můžete říci Kindlu, že ho má zachovat (pomocí menu). U dílů, které budou brzy vymazány se objeví vykřičník.

Obsah čísla Obsah čísla

Vybraný článek Vybraný článek

Děkujeme kindly.cz za vlídnou pomoc.

Nahoru

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Miroslav Hrončok

Miroslav Hrončok

Linux používám od roku 2004, aktivně se o něj zajímám od roku 2007, kdy jsem napsal svůj první článek pro LinuxEXPRES. Od roku 2009 jsem pracoval pro Liberix jako redaktor LinuxEXPRESu, od roku 2011 do konce roku 2012 jako jeho šéfredaktor. Nyní pracuji v Red Hatu, kde rozšiřuji distribuci Fedora o nové balíčky. Zároveň studuji na FIT ČVUT, kde se zabývám 3D tiskem a vyučuji několik předmětů. Spoluorganizuji pražskou konferenci LinuxDays a aktivně se účastním mnoha dalších českých linuxových akcí, jako přednášející nebo jako výpomoc.


  • Distribuce: Fedora
  • Grafické prostředí: Xfce

| blogPublic Relations

Pozvánka na virtuální konferenci Acronis Cyber Protection Roadshow 2020

AcronisSvět ky­ber­ne­tic­kých hro­zeb se v pos­led­ních le­tech dra­ma­tic­ky změ­nil a zej­mé­na v pos­led­ních šes­ti mě­sí­cích. Tra­dič­ní sa­mot­ný an­ti­vi­rus a sa­mot­né zá­lo­ho­vá­ní již nej­sou schop­ny och­rá­nit pro­ti mo­der­ním hroz­bám. Or­ga­ni­za­ce, kte­ré mo­der­ni­zu­jí své eko­sys­té­my in­teg­ro­va­ný­mi bez­peč­nost­ní­mi nás­tro­ji ne­zís­ká­va­jí jen vyš­ší úro­veň za­bez­pe­če­ní, ale ta­ké niž­ší nák­la­dy a vyš­ší pro­duk­ti­vi­tu.

Pokračování ...


RedHat - A

Public Relations

Odhalte budoucnost IT

RedHatNenechte si ujít jedinečný open source event, který se po čtyřech letech vrací do Česka v netradičním formátu.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

Acronis