přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Používáte Linux? Proč?

Control

Používáte Linux? Proč?

Na našem webu vznikla nová sekce: Proč používá Linux. Možná vás bude zajímat.


reklama

Obsahuje "minipříběhy" lidí, kteří se rozhodli používat Linux, a v rubrice jsou jejich příspěvky o tom, proč se tak rozhodli a v čem jim Linux vyhovuje. Začali jsme samozřejmě v redakci LinuxEXPRESu, ale to jen proto, abychom vůbec nějak začali. Chceme přinášet pozitivní informace - a je celkem jedno, jestli je člověk, který svým příběhem přispěje, "veřejně známý", nebo není. Příklady táhnou, začali jsme u sebe. Další příběhy chceme sbírat u běžných spokojených uživatelů. Neznamená to nutně, že musí být Linux vychválen do sedmého nebe, vždyť jde jen o operační systém. Věřím ale tomu, že příklady mnoha spokojených lidí pomohou někomu jinému při rozhodování nebo zkoušení.

Pokud používáte Linux a chcete napsat krátkou story o tom, jak jste se k němu dostali a co na něm oceňujete, pošlete mi (vlastimil.ott@qcm_cz) svůj minipříběh. Nezapomeňte prosím připojit krátkou informaci o tom, kdo jste, co děláte a kde Linux používáte.

Nebo pořád nevíte, co to ten Linux je a proč by vás měl zajímat? Pak se zkuste začíst do příběhů jiných lidí a třeba vás osloví. Nemusíte se trápit s Windows, pokud nechcete.

Nahoru

Příspěvky

Používáte Linux? Proč?
DUB 16. 02. 2008, 22:13:02
Odpovědět  Odkaz 
Kdysi jsem si stáhl Ubuntu,prozkoumal,vyzkoušel,bylo to pěkné,rychlé,funkční..jen na připojení k netu jsem vyhořel..sofmodem není to pravé ořechové.Ubuntu šlo do skříně,vrátil jsem se k Windows..jenže kromě free programů jsem veškerý sofware četně Windows používal vlastně nelegálně..no,slušně řečeno nebylo to moc košér.. Pak jsem měl jednou v noci hrozný sen..sebrala mne zásahová jednotka,velitelem zásahu byl samotný BILL Gates,na rukávu měl pásku s nápisem Microsoft a hned venku před domem mne nechal na místě zastřelit za nelegální používání jeho okýnek...sen to byl natolik živý,že druhý den šel do kompu Linux...postupně jsem vyzkoušel několik dister a jsem naprosto spokojen,Windows upadly v zapomnění..dnes mám jediný problém,jedinou starost..které distro si nechat,které používat..je jich dost velmi zajímavých..jo..a taky od té doby,co šly Windows do kotle,lépe spím..

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Spolupracuji s obecně prospěšnou společností Liberix, školím LibreOffice, WordPress, rozumím open source.


  • Distribuce: Xubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: Xfce

| proč linux | blog