přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Google zruší další dvě služby

Google zruší další dvě služby

Firma Google ukončí provozování dalších neúspěšných služeb: Google Health a Google PowerMeter.


reklama

Již v minulosti společnost Google ukončovala provozování služeb, které považovala za neúspěšné. Potkalo to například Google Wave, Google Video nebo Google Catalog Search. Nyní do této skupiny přibudou dva noví členové – budou to Google Health (internetová správa zdravotních informací) a Google PowerMeter (sledování spotřeby elektřiny).

Jako první končí PowerMeter, a to již k 16. září letošního roku. Služba Google Health poběží až do konce roku, od 1. ledna 2012 už nebude možné s daty pracovat, budou však k dispozici až do 1. ledna 2013.

Nahoru

(Jako ve škole)
Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016