přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Jak v Ubuntu používat OneDrive

Jak v Ubuntu používat OneDrive

OneDrive

Kdo pracuje v Linuxu i ve Windows, může mít zájem o ukládání souborů do cloudu OneDrive z obou systémů. Tato možnost existuje a není složité ji zprovoznit.


Před časem jsme vám přinesli návod, jak prostřednictvím aplikace Grive z Linuxu pracovat s cloudovým úložištěm Disk Google (anglicky Google Drive). Firma Microsoft poskytuje podobné úložiště OneDrive (dříve SkyDrive), které je přímo dostupné například v systému Windows 8.1 a v kancelářském balíku Microsoft Office.

OneDrive lze ale používat i z Linuxu. Přečtěte si stručný návod, jak přístup k OneDrive snadno zprovoznit v distribuci Ubuntu. Příslušná aplikace je ve vývoji (a vyvíjí ji jen jediný člověk), proto je samozřejmě na místě náležitá opatrnost při používání.

Nahoru

Příspěvky

Jak v Ubuntu používat OneDrive
adrian 26. 06. 2014, 17:59:48
Odpovědět  Odkaz 
Posun ke spolehlivému úložišti (zatím spolehlivému) OneDrive je jistě správný.

Ovšem konstatování o aplikaci pro Ubuntu je blbost "... vyvíjí ji jen jediný člověk... proto je samozřejmě na místě náležitá opatrnost při používání". Proč by měly být špatné aplikace vyvíjené jediným člověkem ?

V oblasti Linuxu je řada známých "one man" aplikací a distribucí, vezmi např. Slax, Parted Magic, apod. Nikde semnečetl, že kvůli tomu je u nich nutná opatrnost při používání.
Lukáš Jelínek Re: Jak v Ubuntu používat OneDrive
Lukáš Jelínek 26. 06. 2014, 18:16:53
Odpovědět  Odkaz 
Opatrnost při používání se nevztahuje k tomu, že aplikaci vyvíjí jen jediný člověk, nýbrž k tomu, že je ještě ve vývoji (není označena za stabilní). Ta "jednomužnost" je jen doplňující informace (proto je v závorce).

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz