přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Je tu Humble Frozenbyte Bundle

Je tu Humble Frozenbyte Bundle

trine.png

Po vánoční akci Humble Indie Bundle číslo dvě je tu už druhé pokračování této skvělé akce. Zaplaťte, co chcete a dostaňte pět her.


Jak už nastínil Michal Hrušecký, respektive server OMG! Ubuntu!, je tu v pořadí již třetí Humble Bundle.

Tentokrát je k dispozici těchto pět her od firmy Frozenbyte: Trine, Shadowgrounds: SurvivorShadowgrounds, Splot (hru získáte, až bude vydána) a Jack Claw (nevydaný prototyp včetně zdrojových kódů, zatím funkční pouze na Microsoft Windows). Všechny hry jsou dostupné bez DRM a až na poslední fungují pod systémy Windows, Linux i Mac OS X. K prvním třem hrám je k dispozici i soundtrack.

Sami si můžete vybrat cenu i rozdělení peněz mezi Frozenbyte, dvě charitativní organizace a samotné organizátory Humble Bundle. Nezapomeňte, že na nákup máte jen dva týdny.

Nahoru

Odkazy

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Miroslav Hrončok

Miroslav Hrončok

Linux používám od roku 2004, aktivně se o něj zajímám od roku 2007, kdy jsem napsal svůj první článek pro LinuxEXPRES. Od roku 2009 jsem pracoval pro Liberix jako redaktor LinuxEXPRESu, od roku 2011 do konce roku 2012 jako jeho šéfredaktor. Nyní pracuji v Red Hatu, kde rozšiřuji distribuci Fedora o nové balíčky. Zároveň studuji na FIT ČVUT, kde se zabývám 3D tiskem a vyučuji několik předmětů. Spoluorganizuji pražskou konferenci LinuxDays a aktivně se účastním mnoha dalších českých linuxových akcí, jako přednášející nebo jako výpomoc.


  • Distribuce: Fedora
  • Grafické prostředí: Xfce

| blog