přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Linus Torvalds testuje „hračky‟, čtěte na Google+

Atos

Linus Torvalds testuje „hračky‟, čtěte na Google+

Linus Torvalds

Linus Torvalds, otec Linuxu, vyzkoušel různé technické hračky a výsledky zveřejňuje na Google+. Chce ale psát jen o těch kvalitních.


Linus Torvalds kdysi vytvořil Linux, jádro operačního systému, a dodnes je jedním z hlavních aktérů jeho vývoje. Ovšem tím jeho aktivity nekončí. Rád zkouší různé technické hračky (gadgets) a nyní si výsledky testů můžete přečíst na sociální síti Google+ (v kolekci Working Gadgets). Zatím jsou k dispozici tři testy – regulátory Atomic Aquatics pro potápěče, WiFi přístupový bod Ubiquiti UniFi a automatické kočičí WC Litter-Robot III Open Air.

„Vyhazoval jsem spousty starých hraček, které už nepoužívám. Protože bláznivé hračky zbožňuji a ne všechny jsou skvělé nebo zůstávají užitečné. Nejsou to vždy věci pro počítač: moje žena může osvědčit přidání bláznivých kuchyňských hraček, které jsem vyzkoušel. Ale zatímco jsem čekal, až mi doběhne kompilace, rozhodl jsem se něco napsat o některých z hraček, u kterých jsem si ověřil, že fungují; ne o těch všech křápech, co nefungují. Protože i když 90 % hraček, které si kupuji, není zase tak skvělých, jsou stále i takové, které plní očekávání. Tedy pravidlo je: žádné kecy. Jen dobré věci. Protože tohle je o šťastných hračkách,‟ vysvětluje Linus Torvalds, jak to celé vzniklo.

Nahoru

Příspěvky

Linus Torvalds testuje „hračky‟, čtěte na Google+
AlYoSHA 24. 07. 2017, 09:37:51
Odpovědět  Odkaz 
Zvlastny sposob ako marnit cas a peniaze.
Re: Linus Torvalds testuje „hračky‟, čtěte na Google+
Ach jo 25. 07. 2017, 11:35:20
Odpovědět  Odkaz 
-1

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Při testování nových vozů pomáhá Samsung Knox: příručka, navigace i určování polohy v jednom

Samsung KnoxBezpečnostní platforma Samsung Knox sehrála výraznou roli při představování Škody Karoq. Knox Configure a Knox Manage pomohly připravit stovky vozů pro dovozce a obchodníky.

Pokračování ...Public Relations

S obrovským nárůstem dat by mohla pomoci umělá inteligence

LenovoO chytrých technologiích, IoT zařízeních a umělé inteligenci (AI) slýcháme poměrně často v nejrůznějších souvislostech. Pomalu ale jistě pronikají nejen do našich soukromých životů, ale také do fungování ve firmách. Málo se už ale mluví o jejich počtech a také o množství dat, která tato zařízení produkují. Obě hodnoty přitom neustále rostou.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. srpen

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. leden

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. prosinec

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

Alvao