přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Linus Torvalds testuje „hračky‟, čtěte na Google+

Linus Torvalds testuje „hračky‟, čtěte na Google+

Linus Torvalds

Linus Torvalds, otec Linuxu, vyzkoušel různé technické hračky a výsledky zveřejňuje na Google+. Chce ale psát jen o těch kvalitních.


Linus Torvalds kdysi vytvořil Linux, jádro operačního systému, a dodnes je jedním z hlavních aktérů jeho vývoje. Ovšem tím jeho aktivity nekončí. Rád zkouší různé technické hračky (gadgets) a nyní si výsledky testů můžete přečíst na sociální síti Google+ (v kolekci Working Gadgets). Zatím jsou k dispozici tři testy – regulátory Atomic Aquatics pro potápěče, WiFi přístupový bod Ubiquiti UniFi a automatické kočičí WC Litter-Robot III Open Air.

„Vyhazoval jsem spousty starých hraček, které už nepoužívám. Protože bláznivé hračky zbožňuji a ne všechny jsou skvělé nebo zůstávají užitečné. Nejsou to vždy věci pro počítač: moje žena může osvědčit přidání bláznivých kuchyňských hraček, které jsem vyzkoušel. Ale zatímco jsem čekal, až mi doběhne kompilace, rozhodl jsem se něco napsat o některých z hraček, u kterých jsem si ověřil, že fungují; ne o těch všech křápech, co nefungují. Protože i když 90 % hraček, které si kupuji, není zase tak skvělých, jsou stále i takové, které plní očekávání. Tedy pravidlo je: žádné kecy. Jen dobré věci. Protože tohle je o šťastných hračkách,‟ vysvětluje Linus Torvalds, jak to celé vzniklo.

Nahoru

Příspěvky

Linus Torvalds testuje „hračky‟, čtěte na Google+
AlYoSHA 24. 07. 2017, 09:37:51
Odpovědět  Odkaz 
Zvlastny sposob ako marnit cas a peniaze.
Re: Linus Torvalds testuje „hračky‟, čtěte na Google+
Ach jo 25. 07. 2017, 11:35:20
Odpovědět  Odkaz 
-1

Odpovědět

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

OpenRadioss: Simulace dynamických dějů nyní jako open-source

OpenRadiossNa podzim loňského roku Altair překvapil odbornou veřejnost z řad výpočtářů a vývojových inženýrů představením řešiče OpenRadioss. Jak už název napovídá, Open­Radi­oss je open-source verzí explicitní­ho solveru Altair Radioss, CAE nástroje pro simulace rychlých dějů, jakými jsou tolik populární virtuální testy nárazů vozidel, včetně vyhodnocení pasivní bezpečnosti, zkoušky odolnosti leteckých konstrukcí, pádové zkoušky elektronických zařízení a podobně.

Pokračování ...Public Relations

Zabezpečte firemní komunikaci a chraňte citlivé informace vaší společnosti pomocí MailStore

Stále více malých a středních podniků (MSP) přechází na Microsoft 365 v cloudu. Očekávají přitom, že jejich data jsou zde automaticky v bezpečí. Jenže tak tomu není. Přestože cloudové služby nabízejí vysokou úroveň zabezpečení, nejsou data v Microsoft 365 archivována a zálohována automaticky.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »