přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, SugarCRM v irském rybolovu

Konference Cloud computing v praxi

SugarCRM v irském rybolovu

Irská státní agentura Bord Iascaigh Mhara (BIM, česky Výbor pro námořní rybářství) úspěšně zprovoznila řešení založené na open-source softwaru SugarCRM. Jde o první nasazení CRM s otevřeným zdrojovým kódem v irské státní správě.


reklama

Bord Iascaigh Mhara (BIM, česky Výbor pro námořní rybářství) je irská státní organizace, která se zabývá rozvojem irského námořního rybářství a akvakultury. Byla založena v roce 1952 a poskytuje služby rybářům, chovatelům ryb, zpracovatelům a dalším subjektům. Nyní byl v této organizaci úspěšně nasazen systém SugarCRM - CRM s otevřeným zdrojovým kódem. Jde o první nasazení takto licencovaného CRM v irské státní správě.

Řešení založené na SugarCRM zvoleno díky svých schopnostem, snadnosti použití a nízkým nákladům. Jak říká Ian Mannix z BIM, SugarCRM „nabízí snadnou dostupnost informací o klíčových aktivitách a o úrovni podpory a projektech, které mám s každým s klientů. Je užitečný i pro naše zaměstnance, protože je udržuje informované o aktivitách kolegů ve vztahu k zákazníkům“. SugarCRM byl přizpůsobem specifickým požadavkům oboru, ve kterém BIM působí.

Nahoru

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog


Soutěž - reproduktory Trust

Redakční blog

Redakce

Redakce, 21. prosinec

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Pavel Fric

Pavel Fric, 23. říjen

Nové motivy pro přehrávač Sayonara

Pomozte rozšířit možnost měnit vzhled programu za běhu


Pavel Fric

Pavel Fric, 28. únor

Lollypop


Všechny blogy »