přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, SugarCRM v irském rybolovu

SugarCRM v irském rybolovu

Irská státní agentura Bord Iascaigh Mhara (BIM, česky Výbor pro námořní rybářství) úspěšně zprovoznila řešení založené na open-source softwaru SugarCRM. Jde o první nasazení CRM s otevřeným zdrojovým kódem v irské státní správě.


Bord Iascaigh Mhara (BIM, česky Výbor pro námořní rybářství) je irská státní organizace, která se zabývá rozvojem irského námořního rybářství a akvakultury. Byla založena v roce 1952 a poskytuje služby rybářům, chovatelům ryb, zpracovatelům a dalším subjektům. Nyní byl v této organizaci úspěšně nasazen systém SugarCRM - CRM s otevřeným zdrojovým kódem. Jde o první nasazení takto licencovaného CRM v irské státní správě.

Řešení založené na SugarCRM zvoleno díky svých schopnostem, snadnosti použití a nízkým nákladům. Jak říká Ian Mannix z BIM, SugarCRM „nabízí snadnou dostupnost informací o klíčových aktivitách a o úrovni podpory a projektech, které mám s každým s klientů. Je užitečný i pro naše zaměstnance, protože je udržuje informované o aktivitách kolegů ve vztahu k zákazníkům“. SugarCRM byl přizpůsobem specifickým požadavkům oboru, ve kterém BIM působí.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog