přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, První routery Turris Omnia jsou u nových majitelů

První routery Turris Omnia jsou u nových majitelů

Turris Omnia

První skupina nových majitelů si rozbalila a připojila routery Turris Omnia. Po odeslání všech routerů z kampaně na Indiegogo začne běžná distribuce. Zájemci se také mohou podívat na hardwarovou dokumentaci.


Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC, informoval v blogu o tom, jak se bude pokračovat s routery Turris Omnia, jejichž první kusy už dorazily k novým majitelům. Po odeslání routerů z crowdfundingové kampaně začne běžná distribuce, která se už nebude řešit přes Indiegogo a o prodej se budou starat běžní prodejci hardwaru.

Nyní je cílem CZ.NIC především splnit vše, co se slíbilo během kampaně jako tzv. stretch goals, tedy odměny za dosažení výběru určité částky (něco už je splněno teď, například kovová krabička nebo tříletá záruka). Zájemci se také mohou podívat na hardwarovou dokumentaci, konkrétně schéma zapojení a konstrukční dokumentaci.

Turris Omnia (zdroj: CZ.NIC) Turris Omnia (zdroj: CZ.NIC)

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog