přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Cooler Master spouští kickstarterovou kampaň na pouzdro pro Raspberry Pi

Cooler Master spouští kickstarterovou kampaň na pouzdro pro Raspberry Pi

Cooler Master Pi Case 40

Cooler Master zahajuje svou druhou kickstarterovou kampaň na pouzdro pro Raspberry Pi s cílem získat zpětnou vazbu od profesionálů a hardcore nadšenců a dokončit model Pi Case 40 společně s uživateli. Vývojový tým se chce také dozvědět, co by uživatelé na Pi Case 40 dále ocenili.


Kampaň odstartovala 14. července 2020 a bude trvat do 18. srpna 2020, tedy celých 36 dnů. Během této doby mají podporovatelé možnost využít některý z mnoha různých balíčků včetně 25% slevy na samotný finální produkt plus dopravu a veškeré příslušenství zdarma. Zajímavým benefitem je šance podílet se na privátních brainstorming seancích s týmem vývojářů a stát se součásti dokončení produktu.

Po skončení kampaně a splnění všech jejich finančních cílů uvolní Cooler Master zdarma veškerá otevřená data k Pi Case 40 na webových stránkách.

V pouzdru Pi Case 40 je Raspberry Pi je ukryto v elegantním hliníkovém obalu s další bezpečnostní ochranou z termostatického polyuretanu. Díky tomu běží systém na Raspberry Pi bez nutnosti dalšího ventilátoru i při vysokých taktech.

Cooler_Master_Pi_Case_40_naked2.jpg

Cooler_Master_Pi_Case_40_TPUon1.jpg

Cooler Master Pi Case 40 poskytuje přímý přístup ke konektorům desky a umožňuje také naprogramovat tlačítko napájení na různé akce. Umístění konektorů po stranách bylo příležitostí pro lepší vzhled, což z Pi Case 40 dělá jedno z nejspolehlivějších elegantních cestovních pouzder pro uživatele Raspberry Pi.

Cooler_Master_Pi_Case_40_lifestyle3.jpg

Hlavními přednostmi Pi Case 40 jsou:

  • Programovatelné tlačítko napájení – Malá počítačová krabička disponuje vlastním napájecím tlačítkem pro snadné zapnutí a vypnutí systému bez nutnosti odpojit zdroj od Raspberry Pi. Tlačítko však lze nakonfigurovat na jinou akci jednoduchou změnou v kódu.
  • Dostupné I/O – Zvolený design neklade překážky v přístupu ke konektorům. GPIO piny jsou otočeny o 90 stupňů, přístupné z boční strany a kryté v termostatickém polyuretanu, poskytujícím kvalitní ochranu pokud je zavřený; zároveň univerzální piny zůstávají snadno dostupné. Pro vedení kabelů ke zbývající konektorům pro připojení displeje a kamery je připravena skulina v TPU.
  • Dobře vypadající, funkční a chladivé hliníkové jádro – Hliníkový základ Pi Case 40 funguje jako velký pasivní chladič, aby udržel Raspberry Pi v nízkých teplotách pro maximální výkon bez nutnosti integrace hlučného ventilátoru. Pouzdro poskytuje i přes svou velikost nesrovnatelné množství povrchu, což umožňuje zvolit vyšší frekvence CPU a GPU.
  • Univerzální montáž – Spolu s malou skříní jsou v balení čtyři VESA držáky vhodné k montáži kamkoli a také na monitor.
  • Navržen pro práci na cestách – Kompaktní rozměry předurčují Pi Case 40 pro práci na cestách, zatímco hliník a TPU jej ochraňují před nárazy, drobným potřísněním vodou a průnikem prachu.
  • Otevřená data a univerzální design – Pi Case 40 je připraven k úpravám a optimalizaci pro specifické a specializované případy. Lze uzpůsobit montážní systém, zvolit jinou barevnost a přizpůsobit design dle vlastních preferencí. Otevřená data k designu budou po skončení kampaně dostupná ke stažení zdarma.

Cooler_Master_Pi_Case_40_lifestyle2.jpg

Kickstarterová kampaň Pi Case 40 probíhá na webových stránkách https://www.kickstarter.com/projects/coolermaster/pi-case-40

Cena finálního produktu bude 24,99 euro.

Podporovatelé mohou získat 25% slevu a dále dopravu a příslušenství zdarma.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz