přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Výprodej knih

Control

Výprodej knih

Jak napsat titulek, aby to nebyla bohapustá reklama... Největší knižní dům vyprazdňuje sklady a já volám Ještě! Konečně!


reklama

Volám hlavně to "Konečně!", protože je velká šance, že už nebudu v knihkupectvích vídat Mandriva Linux 2007, Fedoru 6 a nebo dokonce nesmrtelné kousky jako Hacking bez tajemství (vydáno v červenci 2003). Proto volám z plna hrdla - kupujte, vykupte to, ať může CPress vydávat nové věci a my máme možnost kupovat nové knihy. Přesto upozorním na klasiku, kterou vřele doporučuji, i když je dnes lehce zaprášená. Ale v knihovničce byste měli rozhodně mít:

Recenze mnoha knih si u nás můžete přečíst.

Procházel jsem jen sekci počítačové literatury a uvádím jen knihy, které osobně znám. Ovšem slevy jsou výrazné i jinde. Ale to už je jiné téma na jiný server.

Upozornil Martin Šín, díky.

PS. Když už tam budete, nezapomeňte si koupit knihu Ubuntu 8.10, nebo Mandriva Linux 2009. Podíleli se na nich autoři LinuxEXPRESu pod vedením Ivana Bíbra; získáte perfektně vyladěný systém a aktualizovanou knihu plnou praktických textů - v případě Ubuntu cílenou zejména na uživatele přicházející z Windows, v případě Mandriva Linuxu pak na aktivní uživatele, kteří si s Linuxem rozumí a chtějí z něj vymáčknout maximum. O knihu Ubuntu ještě do 30.ledna soutěžíme - viz Měsíc s Ubuntu.

Nahoru

Příspěvky

Martin Šín Výprodej knih
Martin Šín 28. 01. 2009, 06:39:02
Odpovědět  Odkaz 
Upozornil, ale nechtělo se mu to napsat, ani by to tak pěkně nezvládl. ;-)

Knihy Linux Příručka českého uživatele a LaTeX mám také doma a mohu je bez obav doporučit. Ten LaTeX je vcelku odpudivá (moc stránek) knížka, ale zajímavé čtení pro ty, kteří ho chtějí používat trochu víc.

Sám mám doma ještě Používáme Linux, který patří hned po Vychodilovi k mým oblíbeným knihám. Za tu cenu bych si pak koupil i knihu awk & sed, kterou vlastním taktéž, ale ještě jsem jí pořádně nečetl. ;-)
Výprodej knih
Petr 28. 01. 2009, 08:19:10
Odpovědět  Odkaz 
Díky za upozornění na výprodej Umění programování v Unixu. Ta knížka je skvělá.
Vojtěch Trefný Výprodej knih
Vojtěch Trefný 28. 01. 2009, 08:38:34
Odpovědět  Odkaz 
Všiml jsem si z reklamy na Živě a hned jsem si objednal (Latex, Typografii, Awk a Sed a Umění programování), dneska by měly přijít :-)
Milan Kozák Výprodej knih
Milan Kozák 29. 01. 2009, 11:40:35
Odpovědět  Odkaz 
Díky za tip! Konečně jsem se dokopal k tomu, koupit si některé publikace. Ušetřil jsem neskutečných 4700Kč a k tomu jsem ještě dostal dvě knížky za korunu.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Spolupracuji s obecně prospěšnou společností Liberix, školím LibreOffice, WordPress, rozumím open source.


  • Distribuce: Xubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: Xfce

| proč linux | blog