přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Rusko: Nikdy nezlegalizujeme Bitcoin

Rusko: Nikdy nezlegalizujeme Bitcoin

Bitcoin

Ruský ministr Nikolaj Nikiforov řekl, že Rusko nikdy nezlegalizuje kryptoměnu Bitcoin, považuje ji za cizí projekt.


Sedm měsíců poté, co se objevily úvahy o legalizaci kryptoměny Bitcoin v Rusku, sdělil Nikolaj Nikiforov, ministr komunikací a masových médií, že Rusko tuto měnu nikdy nezlegalizuje: „Bitcoin je cizí projekt využívající blockchainovou technologii, ruské právo nikdy nebude považovat Bitcoin za právní entitu v jurisdikci Ruské federace.“

„Myslím, že je docela možné používat blockchainovou technologii a používat různé digitální tokeny,“ dodal ministr. Jak to komentuje Duncan Riley z magazínu siliconANGLE, tyto tokeny mohou představovat kryptoměnu vydávanou Ruskem. Podle agentury TASS „ruské ministerstvo komunikací odeslalo do vlády dokument obsahující technické detaily související s přijetím kryptoměn.“

Nahoru

Příspěvky

Rusko: Nikdy nezlegalizujeme Bitcoin
Nikdo 24. 11. 2017, 17:29:32
Odpovědět  Odkaz 
Jefimov o kryptomenách
--------------
https://www.youtube.com/watch?v=QafTUDWnyqg


Jefimov o kryptomenách 2, o finančnom systéme a podstate peňazí
---------------
https://www.youtube.com/watch?v=VD1OmnPzXBU
Rusko: Nikdy nezlegalizujeme Bitcoin
Petr Ježek 25. 11. 2017, 00:08:46
Odpovědět  Odkaz 
Kdo zná KSB a DVTŘ, ten plně chápe důvody, které k tomuto vedou. Bitcoin je sice decentralizovaně emitovaný s pojistkou v blockchainu, ale je zcela bezbranný před trendmakingem na jakémkoli BTC trhu. Proto lze již dnes hovořit o BTC bublině, která dříve či později s velkým rachotem praskne. Tvorba kryptoměny je jedna věc, podmínky pro její obchod a užití věc druhá. To říkám jako znalec globálních financí.
Rusko: Nikdy nezlegalizujeme Bitcoin
Petr Ježek 25. 11. 2017, 00:11:16
Odpovědět  Odkaz 
Mimochodem, Z RF již opakovaně zaznělo, jaký je skutečný smysl kryptoměn, což je důvodem, proč si RF hodlá emitovat vlastní kryptoměnu, což analogicky hodlá i Čína.
Rusko: Nikdy nezlegalizujeme Bitcoin
Kazatel 25. 11. 2017, 19:59:43
Odpovědět  Odkaz 
Jakákoli měna je čiré ZLO, ať jsou to již potištěné papírky, kterých si banky mohou natisknout, kolik chtějí, nebo kredity/cifry co se nám zobrazují na našich bankovních účtech.
Vše vede jen k modernímu zotročování lidských bytostí, všichni jsme jen otroci, lidské bitosti degradované jen a pouze na pracovní jednotky, jsme horší ale než otroci, mnozí, si to neuvědomují....
Lukáš Jelínek Re: Rusko: Nikdy nezlegalizujeme Bitcoin
Lukáš Jelínek 25. 11. 2017, 22:23:13
Odpovědět  Odkaz 
Zatím nikdo nevymyslel nic lepšího, co by fungovalo. Veškeré pokusy zavést bezpeněžní společnost vedly k obrovskému násilí a k těžkému ekonomickému úpadku.
Re: Rusko: Nikdy nezlegalizujeme Bitcoin
NeKazatel 28. 11. 2017, 10:16:22
Odpovědět  Odkaz 
@Kazatel

Mena je nastroj. Stejne jako sirky nebo nuz ...
Re: Rusko: Nikdy nezlegalizujeme Bitcoin
Michal 30. 11. 2017, 11:27:32
Odpovědět  Odkaz 
Tak ruští trollové jsou už i na Linuxexpres a snaží se čtenáře přesvědčit, jak to všechno v Rusku skvěle funguje??? A jak je celý západní svět prohnilý a k sebezáhubě spějící? No potěš Pánbůh...

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Bezpečné zálohování a spolehlivá obnova dat jsou odpovědí na všudypřítomnou hrozbu ransomwaru

VeeamUž to tak vypadá, že ransomware ze světa nezmizí, a organizace se tomu musí přizpůsobit, aby dokázaly tuto hrozbu přežít a zajistit odolnost svého podnikání vůči jejím dopadům. Na ransom­ware se musíme přestat dívat jako na náhodnou událost, ale vnímat ji jako stále přítomnou hrozbu, kdy už není otázka, zda a kdy, ale jak často nás zasáhne.

Pokračování ...Public Relations

Jak se chránit před zranitelnostmi? MSP službou!

ZebraPočet softwarových zranitelností neustále roste – zatímco v roce 2021 bylo dle informací katalogu CVE zjištěno celkem 20 171 zranitelností, vloni došlo k dalšímu nárůstu na rekordních 25 277 případů. Navíc také roste jejich závažnost, a i v roce 2022 se zvýšil počet tzv. kritických zranitelností. Mezi nimi například proslulý Log4J.

Pokračování ...Public Relations

Průkopnická automatizovaná obrana pohyblivých cílů

SophosS tím, jak se prostředí kybernetických hrozeb stává stále složitějším, bezpečnostní týmy čelí rapidnímu nárůstu počtu hrozeb. Mnoho organizací se potýká s vysokým počtem výstrah a falešně pozitivních hlášení, což vede k neustálému úsilí o jejich vyřešení a zbytečnému zatěžování zdrojů a snižování účinnosti zabezpečení.

Pokračování ...