přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, O pouzdrech pro Kindle a prasklých displejích

O pouzdrech pro Kindle a prasklých displejích

Pokusím se krátce navázat na recenzi pouzdra Kindle Guard .  


Ačkoli jsem v době recenze už nějaké pouzdro měl, výsledky měření mě natolik přesvědčily, že jsem je nahradil recenzovaným pouzdrem Kindle Guard. Po roce užívání, můžu říct jen to, že jsem s ním spokojen. Poslední zbytky zápachu zmiňovaného v recenzi pouzdro opustily zhruba po třech týdnech a displej mého Kindle zůstal bez poškození navzdory nepříliš ohleduplnému nošení v batohu s ostatními věcmi. Proč to připomínám?

Před časem se na mě obrátil zástupce společnosti Empei s.r.o. s žádostí o recenzi nové verze pouzdra Kindle Guard určené pro Kindle 4. Jenže v ní bych musel v podstatě zopakovat obsah té loňské. Odolnost vložky z ocelového plechu se při shodných rozměrech displeje nemůže lišit o víc než je chyba měření. Hmotnost pouzdra pro Kindle Keyboard a novější Kindle 4 se také příliš neliší.

Dozvěděl jsem se od prodejce několik užitečných informací o něž bych se rád rozdělil.Na trh byla uvedena luxusnější verze pouzdra s přívlastkem Pro, vybavená vložkou z lehké slitiny. Díky tomu se jeho hmotnost snížila z 220g na 150g. Ovšem pouzdro je kvůli ní také citelně dražší. Těžší "ocelová" verze proto zůstala v nabídce. Pouzdra jsou nyní k dispozici nejen pro Kindle Keyboard a Kindle 4, ale také pro Kindle Touch, PocketBook 301 a Sony PRS-650.

Ještě bych chtěl připojit malou aktualizaci původní recenze a trochu statistiky. Výměna displeje v současnosti nestojí v článku uvedených 2 500 Kč, ale 1990 Kč. Za několik měsíců bylo do opravy přijato přibližně 60 kusů čteček Kindle Keyboard s prasklými displeji.

Nahoru

Top články z OpenOffice.cz

Lubomír Čevela

Lubomír Čevela

Lubomír Čevela (*1968) pracuje jako vývojář pro jednu velkou nadnárodní společnost. Pokud zrovna něco nesepisuje, zabývá se fotografováním nebo hraním na basu.


  • Distribuce: Ubuntu, Mandriva

| proč linux | blogPublic Relations

Český startup umožňuje automatické investování

PortuPortu je první online automatizovaná investiční platforma v Česku. Sestaví vám portfolio na míru a vy se nemusíte o nic starat – jen sledovat, jak vaše peníze pracují za vás.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 26. leden

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. prosinec

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Pavel Fric

Pavel Fric, 23. říjen

Nové motivy pro přehrávač Sayonara

Pomozte rozšířit možnost měnit vzhled programu za běhu


Všechny blogy »

eXo space