SUSE bonus leaderboard
přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, O pouzdrech pro Kindle a prasklých displejích

GFI

O pouzdrech pro Kindle a prasklých displejích

Pokusím se krátce navázat na recenzi pouzdra Kindle Guard .  


Ačkoli jsem v době recenze už nějaké pouzdro měl, výsledky měření mě natolik přesvědčily, že jsem je nahradil recenzovaným pouzdrem Kindle Guard. Po roce užívání, můžu říct jen to, že jsem s ním spokojen. Poslední zbytky zápachu zmiňovaného v recenzi pouzdro opustily zhruba po třech týdnech a displej mého Kindle zůstal bez poškození navzdory nepříliš ohleduplnému nošení v batohu s ostatními věcmi. Proč to připomínám?

Před časem se na mě obrátil zástupce společnosti Empei s.r.o. s žádostí o recenzi nové verze pouzdra Kindle Guard určené pro Kindle 4. Jenže v ní bych musel v podstatě zopakovat obsah té loňské. Odolnost vložky z ocelového plechu se při shodných rozměrech displeje nemůže lišit o víc než je chyba měření. Hmotnost pouzdra pro Kindle Keyboard a novější Kindle 4 se také příliš neliší.

Dozvěděl jsem se od prodejce několik užitečných informací o něž bych se rád rozdělil.Na trh byla uvedena luxusnější verze pouzdra s přívlastkem Pro, vybavená vložkou z lehké slitiny. Díky tomu se jeho hmotnost snížila z 220g na 150g. Ovšem pouzdro je kvůli ní také citelně dražší. Těžší "ocelová" verze proto zůstala v nabídce. Pouzdra jsou nyní k dispozici nejen pro Kindle Keyboard a Kindle 4, ale také pro Kindle Touch, PocketBook 301 a Sony PRS-650.

Ještě bych chtěl připojit malou aktualizaci původní recenze a trochu statistiky. Výměna displeje v současnosti nestojí v článku uvedených 2 500 Kč, ale 1990 Kč. Za několik měsíců bylo do opravy přijato přibližně 60 kusů čteček Kindle Keyboard s prasklými displeji.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lubomír Čevela

Lubomír Čevela

Lubomír Čevela (*1968) pracuje jako vývojář pro jednu velkou nadnárodní společnost. Pokud zrovna něco nesepisuje, zabývá se fotografováním nebo hraním na basu.


  • Distribuce: Ubuntu, Mandriva

| proč linux | blogPublic Relations

7 důvodů, proč provozovat řešení SAP na SUSE

SusePři provozování systému SAP HANA nebo S/4HANA potřebujete výkonnou a stabilní platformu, které důvěřuje sama společnost SAP. Společnost SUSE poskytuje špičkovou platformu, která je v souladu se strategií společnosti SAP pro Digital Core.

Pokračování ...


SUSE

Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »